2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
canin benimde senin gibiydi kanamam olmustu hatta parca gibi birseyde gelmisti daha sonradan birinin tuttugunu söyledi doktor sonrasinda kahverengi lekelenmem oldu ara ara

Merhaba benim de sizin gibi oldu. Kahverengi leke ve koyu kahve yapışkan kıvamında parça gibi bişey geldi.

Canım perşembe verdim birde bugün, normal adet gibi başladı, ağrım falan yok şuan için çok şükür

Kızlar selam, bana bugün doktorum prilam dr verdi bulantım olduğu için. Ancak bende hap yutma sorunu var. Prospektüste kırmadan içiniz vs yazıyor benim gibi olup kullanan var mı başıma bir iş gelir mi?

Bebeğim nasıl olsun çok şükür şimdilik bir sıkıntımız yok bugün biraz fazla tingirdedim heralde ağrım var kasigim çekme yapıyor belim kuyruk sokumum ağrıyor. İki haftaya kdr ikili teste gideceğiz inşallah sende ne var ne yok Biz şimdi benim oglislere yatak almaya geldik odalarını düzenliyoruz

Canım perşembe verdim birde bugün, normal adet gibi başladı, ağrım falan yok şuan için çok şükür
Çok üzgünüm ya kimyasal olmuş anladığım kadarıyla ama kimyasalın arkasından hemen hamile kalınıyor genelde rabbim en kısa zamanda tekrardan nasip etsin inşallah

Canım benimki gidiyor galiba, kan değerim çok düşük çıktı ve kanamam arttı, Rabbim hayırlısını sağlıklısını nasip etsin
Keseyi falan gormus muydun ya? Her kanama dusuk olmuyo cunku beta duser ama kese saglam yerindeyse devam. Hakkinda hayirlisi olsun canim Rabbim bilir en iyisini

Canım benimki gidiyor galiba, kan değerim çok düşük çıktı ve kanamam arttı, Rabbim hayırlısını sağlıklısını nasip etsin
Tasu çok geçmiş olsun. Ben de Ekim ayında en son kimyasal geçirdim ilk kimyasalim değildi. Psikolojik olarak hazır değilim diyerek korundum ama işte kasımda hamile kaldım . Sen kendine iyi bak yemene içmeye dikkat et gerisi düzelecek.

Oluyomus valla bende de oluyo artik rahim buyudukce agricaz sizlicaz saglik olsun yeter ki Rabbim kolayliginida verir. Bizde iyiyiz cok sukur her sey yolunda dortlu tarama bekliyorum bende bakalim bir iki haftaya yaptircam. Bambam geliyomus banada ogrendik cinsiyeti

Pheebs canım hoş geldin. Benim iyi gidiyor çok şükür. Vakit geçmiyor işte insan sabırsız oluyor senin nasıl gidiyor temmuz grubunda bakıyorum arada sana
Hosbulduuum. Aynen oyle gecmiyodu banada ama bulantilardan dolayi cok sukur bitti istah topu gibi geziyorum. Sende nasil var mi bi sikayetin

Çok geçmiş olsun tasu Allah hayırlısını versin kanaman olduğunu hastaneye söyledin mi? Kimyasalsa da üzülme daha sağlıklı bir gebeliğe hazırlanıyor vücudun. Ben kasımda kimyasal yaşadım bi ay sonra tekrar hamile kaldım canını sıkma inşallah sağlıklı sıhhatli bi bebek nasip olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…