2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Öyle Bi atak mı varmış bizim ki de asla yerinde durmuyor hetşeye ağlıyor uyumuyor amannnn valla çok zormuş

Hayırlı uğurlu olsun hahaha
Bulut zaten hiç uyumadı o yüzden o yeni değildi ama bu kadar ağlaması, istediği olmayınca yerden yere atması kendisini bu boyutta yeniydi. Varmış yavrum bende google in yalancısıyım

Eklentiler

• IMG_1630.png
    213,9 KB · Görüntüleme: 3
Merhaba kızlar nasılsınız cok yoğun tempo içindeyiz bizde 1 haftadır sürekli saçını çekiyor sürekli sizde aynı durumda olan varmı
Benimki de çekiyormuş çok uzun süredir, saçı döküldü diye söyledim cildiyeci çekiyordur dedi sonradan yakaladım çektiğini. Kestik artık.

Evet detoksumu sonlandırdım

Başladım, başladım 1 ay kadar oluyor. Yeni düzene alışmaya çalışıyoruz. Siz nasılsınız? Nasıl gidiyor?
Teşekkürler iyiyim ben de. Annemlere yakın bir yere taşındım, ben bir 3 ay kadar süt izinli çalışıp ücretsiz izne ayrılmıştım şimdi erteyebildiğim kadar erteliyorum iş başı yapmayı başlayınca annem bakacak oğluma.

Ayy bizim uykularımızı ben düzene sokmuştum hayırlısı olsun bakalım

hoş geldin festicim bana da öyle geliyordu taa ki bakıcımız uyutana kadar ilk gün beşiğine koydu ve sallamadan ninni söyledi sencer mışıl mışıl uyudu ben şok. İşin garip yanı akşam ben uyturken yine sallanarak uyumak istiyor ne babası ne ben beşiğinde uyutamıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…