2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ilk gebeligim ama ben de yaptirmayi dusunmuyorum ihtimal veren bir test kesin sonuc vermiyor durduk yere hamilelik boyunca stres yapamam zaten detaylıda burun kemigi ense kalinligi gozukuyor her turlu kabulum umarim sağlıklıdır

canim sonucta yemeyip birakmissin. ama oncedende yiyordun bulasmamis bak. mesela o yedigin seyi anladim ben. gecen hafta yedim. yedim ben ama et degildi digerindendi ondada gene risk var ama hicte dikkat etmedm nasil pismis diye simdi sen deyince bende işkillendim. ama yok yani Allahin izniyle bisi olmaz kaldiki bu toxoplasma bulassa sana belirtileri oluyor intte var belirtileri. yani korkma yememissin bile tamamini

zaten o test olasilik testi. Allah korusun yuksek ciksa bile fetal dna veya amniyosentez var iyice rahat olmak isteyen ikili yaptirmadan direkt fetal dna yaptirarak daha net sonuca ulasabiliyorlar ama pahali iste. ya sonucta ne olursa olsun dunyaya getirecegim diyen birisi tabiki yaptirmama karari alabilir. cok hassas bir karar. ben 15 sene engelli yakinimla ayni evde buyudum. yasamanin zorlugunu biliyorum.hersey Rabbimden insallah sonuclarimiz temiz gelir bu korkulari yasamayiz
Tabikide önceden öğrenip gerekli tedavi ya da tedbirlere göre hareket etmek önemli ama sadece ihtimal oran üzerine hareket edilmesi pek mantıklı gelmedi bana

pozitifbiri Adana da genetik tarama yapan yani fetal DNA testi yapan laboratuvar var mı canım biliyor musun?
Adana Mersin civarındaki arkadaşlara sesleniyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi? Fetal DNA testi yaptırmak istiyorum bu testi genelde Ankara ve İstanbul'daki özel laboratuvarlar yapıyor. Adana-Mersin civarında var mı bu testi yapan yer?

Vardır canım mutlaka da ne zaman yaptiracaksin ? Acil değilse eğer iki hafta sonra kontrolüm var gittiğimde hocaya sorarım

Mersin'de de vardır eminim

teşekkür ederim moral oldu gerçekten sizin 6 haftalıkken nasıl sezeryan diyebiliyor ya gerçekten hiç hassas yaklasmıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…