2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Öyle Bi atak mı varmış🥺 bizim ki de asla yerinde durmuyor hetşeye ağlıyor uyumuyor amannnn valla çok zormuş🤷‍♀️

Hayırlı uğurlu olsun hahaha
Bulut zaten hiç uyumadı o yüzden o yeni değildi ama bu kadar ağlaması, istediği olmayınca yerden yere atması kendisini bu boyutta yeniydi. Varmış yavrum bende google in yalancısıyım 😅

Eklentiler

• IMG_1630.png
    IMG_1630.png
    213,9 KB · Görüntüleme: 3
Merhaba kızlar nasılsınız cok yoğun tempo içindeyiz bizde 1 haftadır sürekli saçını çekiyor sürekli sizde aynı durumda olan varmı
Benimki de çekiyormuş çok uzun süredir, saçı döküldü diye söyledim cildiyeci çekiyordur dedi sonradan yakaladım çektiğini. Kestik artık.

Evet detoksumu sonlandırdım 😊

Başladım, başladım 1 ay kadar oluyor. Yeni düzene alışmaya çalışıyoruz. Siz nasılsınız? Nasıl gidiyor? 💝
Teşekkürler iyiyim ben de. Annemlere yakın bir yere taşındım, ben bir 3 ay kadar süt izinli çalışıp ücretsiz izne ayrılmıştım şimdi erteyebildiğim kadar erteliyorum iş başı yapmayı 😊 başlayınca annem bakacak oğluma.

Ben hala inanmıyorum o kendisi uyuyam bebeklere. Öncesinde ne ağlatmalar ne çaresizlikler yaşanıyor allah bilir. Her bebek kendine özel tabi ama anne baba yaklaşımı da bir değil. Uyku eğitimi adı altında öğrenilmiş çaresizlik gibi geliyor bana 🥴
hoş geldin festicim ❤️ bana da öyle geliyordu taa ki bakıcımız uyutana kadar ilk gün beşiğine koydu ve sallamadan ninni söyledi sencer mışıl mışıl uyudu ben şok. İşin garip yanı akşam ben uyturken yine sallanarak uyumak istiyor ne babası ne ben beşiğinde uyutamıyoruz

X