2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ayyy kızlar bu günler gececek mi resmen sürünüyorum midem o kadar kötü ki 2 kilo vermisim canim hicbirsey istemiyor yesem zor tutuyorum dün mide agrisindan geberdim sabahlari öglene kadar berbat haldeyim. Kendimi cirkin hissediyorum halim kacti rengim soldu mahvoldum aglayacagim artik ustune birde burnum tikali nefes alamiyorum

Bende salı günü gidecem bakalım inşallah duyarız sağlıkla hayırlısı ile
Insallah canim duyariz bu sefer. cok stres yapiyorum ben daha oncede kalp atislarini duyamadiim icin kirtaj olmustum o yuzden hep bir korku ve stres oluyor bende inan doktora gitmek istemiyorum artik olumsuz seyler duymaktan yoruldum

Insallah canim duyariz bu sefer. cok stres yapiyorum ben daha oncede kalp atislarini duyamadiim icin kirtaj olmustum o yuzden hep bir korku ve stres oluyor bende inan doktora gitmek istemiyorum artik olumsuz seyler duymaktan yoruldum
Aklıma getirmemeye calisiyorum stres çok iyi bir şey değil bende normalde çok stresliyim kafayı başka şeylerle meşgul edince

Karından ultrason ise doktorun işaretlediği yer bebekse tuttu sizde
Evet bende bakmıştım tutmuştu o zaman

Yaaaaaa umarım bir gün denk düşerizz hangi hastaneye gidiyorsun sen cnm
Yaaa ayarlayalımmm bence
Ben 2017 mayıs annelerindendim nisan da oldu ama erken olunca, ordan görüştüğümüz çok arkadaş var wp grubu kurmuştuk çok güzel olmuştu

Henüz hastaneye hiç gitmedim bide yeni taşındım buraları bilmiyorum varmı senin önerin

Ben de gece uyandım neden midem rahatsız değil bir şey mi oldu diye uzun süre uyuyamadım önceki gebeligimde üç ay bitince bulantılar bitti diye sevinirken bebeğin kalp atışının durduğunu öğrenmiştim o nedenle çok korkuyorum

Bazen diyorumki doktora gitmesem neolurki bilemiyorum ben doktora gitmek istemiyorum kalbi atmiyor diycek diye duymak istemiyorum cogu kisinin midesi bulaniyormus benim neden midem bulanmiyor diye endiseleniyorum belki insanlar bana kizicak ama mide bulantilatirinin hamilelikte bebegin saglikli olduguna isaretmis diye duydum bilmiyorum ya hayirlisi nasibinde varaa yasar yoksa artik yapicak bisey yok hayirlisi boylemis derim. Canim sen kac haftaliksin hersey yolundadir insallah senin icin.

Çok geçmiş olsun zencefil bal limon çayı yapabilirsin

Yok canım bazılarının hamileliği boyunca hiç bulanmıyomuş öyle düşünme

bende aynı durumdayım canım hiç bişey yiyemiyorum 2 kilo verdim bende bide üşüyorum sürekli tüm gün böyleyim bugünde öksürüyorum sürekli ne iyi gelir bilemedim

bende aynı durumdayım canım hiç bişey yiyemiyorum 2 kilo verdim bende bide üşüyorum sürekli tüm gün böyleyim bugünde öksürüyorum sürekli ne iyi gelir bilemedim
Canim bende oksuruyordum ve burnum tikali sanirsam gribe yakalandim hamilelikle birlesince düşürdü beni ciddi
Yemek konusunda patates haslayip tuz limon sıkip yemeye calisiyorum birde muz
Pilav deneyecegim birde pilavda tok tutuyormus tuzlu oldugu icin yenilebilir. Gunde 1 fincan ihlamur icilebilir deniyor limonla denenebilir. Baş agrisi filanda var birde o kadar dikkat ettim maskeyle dolastim hep

Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olucaktı ben 5+0 iken cuma günü doktora gittim karından ultrasonla baktı. Kese görünmüyor kanama alanı var dedi. Düşük yapabilirsin veya dış gebelik olabilir dedi o gün ve 48 saat sonrası için kan istedi. O gün kan verdim 2327 çıktı. Bi de bugun kan vericem. Kanama alanı tehlikeli bi şey mi ben cok korktum bişi olur mu diye cok mu erken gittim acaba görülmemesi normal mi ?

Ben de 5+0 iken gitmistim, karindan görülmemişti. Vajinadan baktik da öyle gördük keseyi o gün. Karindan daha gec görülüyor canım, görülmemesi normal. Kanama alanını bilmiyorum ama, var denen cok kisi gördüm burda, kanamasi olana progestan falan veriyorlar galiba.

Ben pek bişey yiyemiyorum midem çok kötü ne yesem çıkardım cuma günü doktora gittim prilam dr verdi dün iyi geldi ama bugün yine aynıyım çok halsizim şu dönemi bi an önce atlatmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…