2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olucaktı ben 5+0 iken cuma günü doktora gittim karından ultrasonla baktı. Kese görünmüyor kanama alanı var dedi. Düşük yapabilirsin veya dış gebelik olabilir dedi o gün ve 48 saat sonrası için kan istedi. O gün kan verdim 2327 çıktı. Bi de bugun kan vericem. Kanama alanı tehlikeli bi şey mi ben cok korktum bişi olur mu diye cok mu erken gittim acaba görülmemesi normal mi ?
Bu arada dış gebelik olabilir demesinin sebebi keseyi görememiş olması. Gitmis olabilecek en ennn kötü ihtimali söylemis. Cihaz iyi olmayabilir, doktorun dikkatinden bile kacmis olabilir. Neden böyle sacma bir yorum yapma gereğinde bulunuyorlar hic anlamiyorum. Benim gittigim doktor da bos bir yorum yapmisti karindan göremeyince, ben hemen vajinadan bakmasini rica etmistim, ordan da hemencecik görüldü

Bazen diyorumki doktora gitmesem neolurki bilemiyorum ben doktora gitmek istemiyorum kalbi atmiyor diycek diye duymak istemiyorum cogu kisinin midesi bulaniyormus benim neden midem bulanmiyor diye endiseleniyorum belki insanlar bana kizicak ama mide bulantilatirinin hamilelikte bebegin saglikli olduguna isaretmis diye duydum bilmiyorum ya hayirlisi nasibinde varaa yasar yoksa artik yapicak bisey yok hayirlisi boylemis derim. Canim sen kac haftaliksin hersey yolundadir insallah senin icin.
Yok öyle düşünme her gebelik farklı. Benim 11 yaşında bir kızım var. Ona hamileyken ilk üç ay hiç bulantı olmadı. Sadece 4. ay oldu. Sonraki gebeliklerde önce bulantı başladı sonra testler pozitif çıktı. Şimdiye kadar önce bulantiyla başlayanlar hep olumsuz sonuçlandığı için korkuyorum
Ben daha cuma kan testi verdim 2300 lerde çıktı. Yarın kese için gidicem. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah 🤲

Ayyy kızlar bu günler gececek mi resmen sürünüyorum midem o kadar kötü ki 2 kilo vermisim canim hicbirsey istemiyor yesem zor tutuyorum dün mide agrisindan geberdim sabahlari öglene kadar berbat haldeyim. Kendimi cirkin hissediyorum halim kacti rengim soldu mahvoldum aglayacagim artik 😔😔 ustune birde burnum tikali nefes alamiyorum
Aynıyız. Geberiyorum yaa. Mide bulantısı, halsizlik, yüzüm sapsarı. Kilo verdim. Sabah kustum ellerim titriyordu. Eşim hem çocuğa baktı hem kahvaltı hazırladı. Telefona bile bakamıyorum midem bulanıyor. Arada bakıyorum buraya. Hiç böyle olacağımı tahmin etmemiştim. Derinden sarstı beni bu hamilelik. Belirtisiz geçirenler kıymetini bilin cidden böyle yaşamak çok zor. Her gören sana ne oldu diyor. 🙁 minnoş mehterle geliyor valla yandık 😃

Evet bende bakmıştım tutmuştu o zaman 🫣

Yaaa ayarlayalımmm bence
Ben 2017 mayıs annelerindendim nisan da oldu ama erken olunca, ordan görüştüğümüz çok arkadaş var wp grubu kurmuştuk çok güzel olmuştu

Henüz hastaneye hiç gitmedim bide yeni taşındım buraları bilmiyorum varmı senin önerin
Ben esencan Hastanesine gidiyorum. Esenyurtta ama bayagı yakın Haramidere metrobüs durağına, fiyatı uygun ve ilgilenmleri iyi bencee

Ben pek bişey yiyemiyorum midem çok kötü ne yesem çıkardım cuma günü doktora gittim prilam dr verdi dün iyi geldi ama bugün yine aynıyım çok halsizim şu dönemi bi an önce atlatmak istiyorum 😞
Prilam Dr bana da iyi gelmedi yaa. Çok ümitliydim. Yatıyorum devamlı dünyayla ilişiğimi kestim. Oğlum için bedenim kalkıp birşeyler yapıyor ama ruhum yok yani. Geçecek diye diye teselli ediyorum kendimi. 🤷🏼‍♀️

Ayyy kızlar bu günler gececek mi resmen sürünüyorum midem o kadar kötü ki 2 kilo vermisim canim hicbirsey istemiyor yesem zor tutuyorum dün mide agrisindan geberdim sabahlari öglene kadar berbat haldeyim. Kendimi cirkin hissediyorum halim kacti rengim soldu mahvoldum aglayacagim artik 😔😔 ustune birde burnum tikali nefes alamiyorum
Uzulme cnm gececk ama biraz sürecek doktora fidince prilam dr yazdir kendine gelirsin bende 2 kilo verdim

Evet bende bakmıştım tutmuştu o zaman 🫣

Yaaa ayarlayalımmm bence
Ben 2017 mayıs annelerindendim nisan da oldu ama erken olunca, ordan görüştüğümüz çok arkadaş var wp grubu kurmuştuk çok güzel olmuştu

Henüz hastaneye hiç gitmedim bide yeni taşındım buraları bilmiyorum varmı senin önerin
2017 mayıs haziran anneleri grubunda idim, yine hayırlısı ile aynı gruba denk geldik desene

Arkadaşlar merhaba benim bir sorum olucaktı ben 5+0 iken cuma günü doktora gittim karından ultrasonla baktı. Kese görünmüyor kanama alanı var dedi. Düşük yapabilirsin veya dış gebelik olabilir dedi o gün ve 48 saat sonrası için kan istedi. O gün kan verdim 2327 çıktı. Bi de bugun kan vericem. Kanama alanı tehlikeli bi şey mi ben cok korktum bişi olur mu diye cok mu erken gittim acaba görülmemesi normal mi ?
Merhaba canım 5 haftalık karından gözükmemesi normal alttan bakmadıysa görmesi zor bir de makineden makineye çok değişiyor devlette gittiysen makineler çok iyi değil bence. Kanama alanı zamanla geçer ilaç verdi mi sana

Herkese iyi pazarlar arkadaşlar 💝 zamanında kanaması ve lekelenmesi olan arkadaşlar ne durumdalar acaba bitti mi ? Benim bir kere olmuştu devamı gelmedi çok şükür tabi hafta da 1 iğne oluyorum artı geceleri de progestan kullanıyorum.Düşecek bebek ne yaparsak yapalım düşerdi değil mi yani bu lekelenmeler vs iğne ilaç olsa dahi düşük tehdit etse bile düşerdi değil mi? İçimi rahatlatmaya çalışıyorum bebeklerimiz tutunmuştur inşallah sağlıklı bir şekilde

Herkese iyi pazarlar arkadaşlar 💝 zamanında kanaması ve lekelenmesi olan arkadaşlar ne durumdalar acaba bitti mi ? Benim bir kere olmuştu devamı gelmedi çok şükür tabi hafta da 1 iğne oluyorum artı geceleri de progestan kullanıyorum.Düşecek bebek ne yaparsak yapalım düşerdi değil mi yani bu lekelenmeler vs iğne ilaç olsa dahi düşük tehdit etse bile düşerdi değil mi? İçimi rahatlatmaya çalışıyorum bebeklerimiz tutunmuştur inşallah sağlıklı bir şekilde
Merhaba, benm çok az kahve lekelenmem oldu çarşamba günü dr fitil progestan verdi onu kullandım ve akşamına hatrı sayılır kanamam oldu ertesi gün iğne yaptılar progestanı oral yolla alın dedi acildeki kadın doğumcu ve ultrasonda kesede bozulma görmediğinş söyledi gönderdi dün. Progestan fitil olarak daha etkili diye öyle alıyım dedim nezaman öyle alsam deli gibi sancım oldu ve kanamam arttı, dün de kan peltesi geldi ve sancım gitti birden ve kanama geçti neredeyse . Yarın da kontrolüm var dua edin bana da lütfen🙏 Allah yardımcınız olsun sizin de inşallah sağlıkla geçer ama birçok insan varmış kanamalı gebelik geçiren gönlünüzü ferah tutun, bana da sanırım ilaç dokundu bilemiyorum.

Merhaba canım 5 haftalık karından gözükmemesi normal alttan bakmadıysa görmesi zor bir de makineden makineye çok değişiyor devlette gittiysen makineler çok iyi değil bence. Kanama alanı zamanla geçer ilaç verdi mi sana
Hayır vermedi vermesi mi gerekiyordu sadece kan a bakıcam dedi artış oranına bakıcaz dedi. İlaç vermedi ya bişi olur mu acaba aklıma takıldı şimdi ya

Düşecek olan gebelik sağlıksız olan gebeliktir diyor doktorlar. Sağlıksız olduğu için vücut gönderiyormuş bir nevi. Bu ilaçlar rahmi gebelik için rahatlatıyor tabiri caizse. Düşse de kalsa da ki inşallah herkesin gönlündeki gibi ilerler süreçleri gönlünğzğ ferah tutun Allahın dediği olur. Umarım hayırlı mutlu haberler alırız hepimiz gönlünğzğ ferah tutun🙏

Merhaba, benm çok az kahve lekelenmem oldu çarşamba günü dr fitil progestan verdi onu kullandım ve akşamına hatrı sayılır kanamam oldu ertesi gün iğne yaptılar progestanı oral yolla alın dedi acildeki kadın doğumcu ve ultrasonda kesede bozulma görmediğinş söyledi gönderdi dün. Progestan fitil olarak daha etkili diye öyle alıyım dedim nezaman öyle alsam deli gibi sancım oldu ve kanamam arttı, dün de kan peltesi geldi ve sancım gitti birden ve kanama geçti neredeyse . Yarın da kontrolüm var dua edin bana da lütfen🙏 Allah yardımcınız olsun sizin de inşallah sağlıkla geçer ama birçok insan varmış kanamalı gebelik geçiren gönlünüzü ferah tutun, bana da sanırım ilaç dokundu bilemiyorum.
Allahım hepimize sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah devamı gelmez ve biter gider kanamalar.Çok sağlıklı bir gebelik çok sağlıklı bebekler nasip etsin Rabbim 🤲❤️ Haberdar edin mutlaka yarın güzel haberler alırsınız inşallah 🤲

Allahım hepimize sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah devamı gelmez ve biter gider kanamalar.Çok sağlıklı bir gebelik çok sağlıklı bebekler nasip etsin Rabbim 🤲❤️ Haberdar edin mutlaka yarın güzel haberler alırsınız inşallah 🤲
Amin inşallah 🙏 içimde kötü bir his var, evham da olabilir bilemiyorum tabi😔 inşallah güzek haberler veririm yarın buraya herkese umut olacak şekilde. Bi arkadal düşükte sancı bıcak gibi kesiliyo demişti beni de o etkiledi çok, ağrım kesilince dedim ki gitti heralde ama peşine kanamam da olmadı. Hayırlısı bakalım inşallah 😐

Yok öyle düşünme her gebelik farklı. Benim 11 yaşında bir kızım var. Ona hamileyken ilk üç ay hiç bulantı olmadı. Sadece 4. ay oldu. Sonraki gebeliklerde önce bulantı başladı sonra testler pozitif çıktı. Şimdiye kadar önce bulantiyla başlayanlar hep olumsuz sonuçlandığı için korkuyorum
Ben daha cuma kan testi verdim 2300 lerde çıktı. Yarın kese için gidicem. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah 🤲
Cok sevindim canim insallah saglikla kucaina alirsin 🥰

Bir kere olmuş geçmiş içini ferah tut bebeklerimiz bizimle olacak inşallah benim bir haftadır devam ediyor dün de iğne oldum hapı da sabah akşam alıyorum ağızdan zor bir süreç daha yeni yeni iyi oluyorum doktora gidip görmedim mi içim rahat etmiyor resmen 10 gün rapor verdi bol bol dinlen sende. Geçen hafta gittiğim doktor dinlenmene gerek yok dedi onu dinledim dinlensem şimdiye geçerdi belki bu doktorların da bir dediği bir dediğini tutmuyor 😬

X