2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İnşallah canım.. ben tüp bebek merkezini tanıyorum ama canım önceki grbeliğimde vermişti, bebek yok diye vermedi bu sefer.. sen ne zaman gördün canım keseyi ve bebeği? Kesen kaç mm di o esnada?
Keseyi ilk gördüğümde vajinal ultrasonda sata göre 4+6ydım kesenin boyu 7 mm di sanırım
Bebeğide sata göre 5+6 da gittim gördüm bu sefer bebeği ölçmüş 0.4mmdi bebek vajinal bakıyo tabi ultrasonda 6+1 çıktı ama değişiyomuş o. Kalp atışını bebek 0.5mm olmadan dinleyemeyiz dedi. 10 gün sonra çağırdı.

İnşallah canım.. ben tüp bebek merkezini tanıyorum ama canım önceki grbeliğimde vermişti, bebek yok diye vermedi bu sefer.. sen ne zaman gördün canım keseyi ve bebeği? Kesen kaç mm di o esnada?
Önceki mesajda yanlış yazmışım silemedim düzeltemedim 0 olmayacak başlarında canım bebek ölçümü 4 mmydi

Sen beni çok yanlış anladın canımm ne söylerdin sen olsan ne tahmin ederdin ne derdin demek istedim bu görüntülere.. ilki 6 haftalık ikinci 8 haftalık

Selam kızlar napıyorsunuz nasıl gidiyor kaç gündür giremedim üstünüze sağlık kızımla grip olduk benim yatak halim bi taraf kızımın öksuruğu ateşi bi taraftan benimde öksürmekten içim çıkıyor ilaçta içemiyorum çay mentol falan ne varsa artik içiyorum tuzlu su ile gargara yapıyorum ama hiç hafiflemedi ne onerirsiniz ?

Ben ayvayı inci ince dilimledim ve üzerieine limon az da tuz attım yedim hem bulantılarıma hem gribime iyi geldi, yeşil elma, portakal suyu, nar ve çaya limon sıkıp içtim 2 gün c vitamini bombardımanın dan somra iyi oldum çok şükür

Günaydın kızlar instegram gezinirken gördüm paylaşım dedim

Eklentiler

• Screenshot_20221225_091215_Instagram.jpg
    159,4 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20221225_091206_Instagram.jpg
    137,3 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20221225_091157_Instagram.jpg
    146,4 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20221225_091145_Instagram.jpg
    137,2 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20221225_091138_Instagram.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 42
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…