2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben normalde takintili biriyim zaten gamsiz biri degilim en ufak seyi takarim. lohusaligimda bende ekstra stres cekmek istemiyorum zaten cnm esim bana hak veriyor ama o diyemesse ben dicem. annemde diyoki kayinbaban benim gelcemi duyarsa gelmez belki sen deme diyo ama riske atamam bakalm.kaynanam konuyu acmadi acsin bi bakalm ne dicek
aynen canim ama onlar dusunebilsede bizi boyle strese sokmasalar keske

Varya cidden düşüncesizlik tavan yapmış, bana kızıyorlar ama eski kafa demekten kendimi alamıyorum. Nerelisin bilmiyorum ama bizim orda da gelin kendi evinde kalmaz(40 basar) annesi bakamaz kaynanası eltisi bakması gerekir gibi gibi saçmalıklar var... Eşimle doğum zamanı papaz olmuştuk hatta ben annemlerde kalmak istiyorum diye. Sıkıntıdan bebeğim popo gelişli oldu acil doğuma girdim düşün o denli problem yaptılar ama sonuca bakarsak eşim iyi ki seni dinledik dedi nihayetinde. Annemde kaldım yani . Diyeceğim o ki nerde nasıl rahat olacaksan kimle rahat kalacaksan onlarla kal.. Göğüs yarası oluyor rahat kalkıp yatamıyorsun birçok arkadaşım böyle oldu çocuklarından kocalarından soğudular resmen. Çekme böyle kimseyi canm .. inşallah sizinkiler anlayışlıdır ..

Kahkaha attım resmen 100 farklı gecelik alanları duymuştum çeyizde mecbur giyecekler

Vallahi ben haftada bir yiyorum ,öfff hem de ne yiyorum varya dayanamıyorum vallahi yani paketli gidalar değil de bir karışık pizza ile kola içiyorum napim
Allahtan kola normalde de içtiğim bişey değildi şimdi de aramıyorum neyse yiyelim yiyememek daha kötü

Elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum ama arada kaçamak da iyi oluyor modum yerine geliyor. Ama bu hafta bu bel ağrısı ve kasık ağrısı beni yordu. Gün boyu da araba kullandım nerdeyse. Tüm hayat kalitemi bitirdi.doktor bugün baktıya, tam ağrıyan yerde bebek resmen
Allahtan kola normalde de içtiğim bişey değildi şimdi de aramıyorum neyse yiyelim yiyememek daha kötü

Anlayisli olmasalarda agzimla soylicem ona ragmen bildiklerini okuyamazlar zaten canim. ama soylemessem hic bildiklerini yaparlar ben strese gircegime soyler kurtulrum daha iyi valla haklisnsende cok iyi yapmissin

Vallahi ben haftada bir yiyorum ,öfff hem de ne yiyorum varya dayanamıyorum vallahi yani paketli gidalar değil de bir karışık pizza ile kola içiyorum napim
Aman durrrrrr deme gece gece nasıl güzel gider böyle öffff beeee ne duysam görsem canm istiyor hoş pek midem de almıyor ama yinede istiyor

Ay böyle toplu bir görüşen grup olsaydık keşke ama maalesef herkes başka yerden kocamda nöbette kızzz nerdensinnn sen
Benim de kocam yok dedimya hasta diye almadım eve şırnaktayım eminim çok uzağızdır bu sene Şırnak seneye tayin inşallah başka yere sırtımızda çantamız geziyoruz şehir şehir 4 senelik evliyim 3. Şehirim

Yaaaa bizde aynı sizin gibi çanta sırtta geziyozz.... 5 yıllık evliyiz 2. Şehrimiz İstanbuldayızz

Önceden hamile olunca üyenin altında doğuma kalan süre bebeğin gelişimi falan yazıyordu şuan o sizlerde var mı bende mi görünmüyor komple kaldırıldı mı o olay
Vallah gecen aya kadar vardi,hep görüyordum,nasil biz hamile kaldik kaldırıldı galiba,yok kemsedede göremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…