2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ahhh Suriyeli bir gelinimiz var bizim ve anlattığı şu doğuma kadar oluyormuş ilişki falan hiç korkmuyorlar da duyunca şok olmuştum.. biz eşimle knk olduk anlaşma yaptık korkudan
Ayy ne cesaret valla. Suriyelilere hayret ediyorum zaten. Ben bunun belirtilerinden sonra bile doğsun ikinciyi rafa kaldirdim. Onlar her sene mubarek bizde dedigin gibi ev arkadasi gibi olduk

Ayy ne cesaret valla. Suriyelilere hayret ediyorum zaten. Ben bunun belirtilerinden sonra bile doğsun ikinciyi rafa kaldirdim. Onlar her sene mubarek bizde dedigin gibi ev arkadasi gibi olduk
Kızlaarr kadın doğumcular riskli bir gebelik değilse bir sakınca görmüyor 5 sene önce biraz utansam da sormuştum dr uma çok tatlı bir bayandı her soruma anlayışla cevap verirdi

Yok bebişim bende hiçbiri tutmadı diyorumya. Hepsi yalan dolan bunların raaad olun organ taramaya kadar emin olamayacaksınız

Kızlaarr kadın doğumcular riskli bir gebelik değilse bir sakınca görmüyor 5 sene önce biraz utansam da sormuştum dr uma çok tatlı bir bayandı her soruma anlayışla cevap verirdi
Bende henüz doktora gitmediğim için riskli gebelik mi değil mi bilemiyorum 2 aylık olunca gidicem hepsini aynı anda görmek garanti olsun zırt pırt gitmek istemiyorum stres oluyorum

Bende henüz doktora gitmediğim için riskli gebelik mi değil mi bilemiyorum 2 aylık olunca gidicem hepsini aynı anda görmek garanti olsun zırt pırt gitmek istemiyorum stres oluyorum
En güzeli o sabredebilene devlette 6+6 ya randevu buldum inş ben de komplesini birden öğrenip gelirim.aslında az daha sabredebilsek cinsiyeti de öğreniriz bi gidişte ama sorucaklarım var dr a o zamana kadar

En güzeli o sabredebilene devlette 6+6 ya randevu buldum inş ben de komplesini birden öğrenip gelirim.aslında az daha sabredebilsek cinsiyeti de öğreniriz bi gidişte ama sorucaklarım var dr a o zamana kadar
Ben akışına bıraktım herşeyi sabırlıyımdır da soracak birşeyim de yok neden benim doktora soracak bişeyim yok
Zaten hamilelikle ilgili hiçbir emarem yok bazen unutuyorum bile hamile olduğumu
O yüzden normal hayatıma devam ediyorum sabırlı şekilde çünkü doktorlara gidince kafaları karıştırabiliyorlar korkutuyorlar çok yaşadım çünkü böyle şeyler..

Cahillik mutluluktur diyorsun yani kesinlikle bence de :)

Cahillik mutluluktur diyorsun yani kesinlikle bence de :)
Doktorun dediği ufacık bi olumsuzluk bile benim kafamı çok kurcalar o yüzden hiç gerek duymuyorum şu anlık doktora görünmeye
Önceden ultrason mu varmış annem beni testten öğrenmiş ve doğumda gitmiş doktora
Vallahi eskiden herşey daha güzeldi teknoloji gelişti bir sürü hastalıklar sıkıntılar çıktı

Kesinlikle katılıyorum. Şimdi bir ay sonra gel dedi ya yeminle rahatladım :) Bir ay sonra ellenir ayaklanır çok daha tatlı olur. Ben bazen burda okuduklarımı bile kafaya takıyorum biliyor musun ne gerek var ama oluyor işte. Acaba bende de mi olur , acaba acaba acaba ... Olmayacakları olduracaz Allah korusun...

Kızlar bugün ikidir tuvalete gittiğimde pembe leke geliyor çok az şekilde. 7+0 dayım bugün. Biraz disarda üşüdüm acaba ondan mi yoksa bir sorun olur mu? Yerlesme lekesi değil tabi bu çünkü kaç gün öncesinde olmuştu o

Canım bana leke diyene ben doktor derim. Bilemem çünkü neden olur... Riske de atamam. Belki bir iilaç verir önlemimi alırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…