2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum ama arada kaçamak da iyi oluyor modum yerine geliyor. Ama bu hafta bu bel ağrısı ve kasık ağrısı beni yordu. Gün boyu da araba kullandım nerdeyse. Tüm hayat kalitemi bitirdi.doktor bugün baktıya, tam ağrıyan yerde bebek resmen 🥰

Profil fotonuza tıklayın profil bilgilerine girin orda başkalarının takvimini göster var tıklayıp kaydet deyin görünür 🥰
Önceden hamile olunca üyenin altında doğuma kalan süre bebeğin gelişimi falan yazıyordu şuan o sizlerde var mı bende mi görünmüyor komple kaldırıldı mı o olay

Vallah gecen aya kadar vardi,hep görüyordum,nasil biz hamile kaldik kaldırıldı galiba,yok kemsedede göremiyorum 😁😁

Forum secenekleri-icerik seçenekleri sonra fotodaki

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-24-20-44-25-777_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-12-24-20-44-25-777_com.android.chrome.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 30
Az önce düzenlemeye çalıştım olmadı demekki kaldırılmış olay, baya iyiydi her gün ne kadar büyüdüğü bile yazıyordu🥲
Var canim yaptim ben simdi meğer bir yerlere kapatmıştım o yuzden görmüyordum hic kimsede😁teşekkürler pozitifbiri pozitifbiri 🤗

Biz sma testini saglik ocaginda esime yaptirdik cocuk dusundugumuz icin. Yaklasik 3 ay önce. Hala sonucu cikmadi😅 bide aile hekimimiz utanmadan ne aceleniz vardi sonucu bekleseydiniz ya diyor. Hamile kaldiktan sonra sma testi yaptirmanin bir faydasi olacak mi ki bilmedigimden soruyorum?
2 ayınız daha var bizimki 5. Ayda çıktı 😂😂

X