2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Tabi ki rahatlamışsındır canım kafaya hiç takma insan kötüyü çağırıyor çünkü ben hiç takmıyorum 4 senedir çocuk aramama rağmen kendimi bi de çok adapte etmiyorum Allah korusun sonra kötü birşey olursa düşük vs üzülmeyeyim diye
Allah’a emanet teslim ettim onu yaşatacak can verecek o sabırla bekleyelim bebişlerimizi dünyadan yiyecek ekmekleri varsa kaderlerinde sağlıkla dünyaya gelirler zaten

Devam ederse git bence bi doktora görün

Canım bana leke diyene ben doktor derim. Bilemem çünkü neden olur... Riske de atamam. Belki bir iilaç verir önlemimi alırım...
Sağ ol canım. Hemen sorayım bi bu gecede devam ederse yarın sabah giderim insaallah. Boş kese mi acaba diye kafaya taka taka hasta ettim kendimi resmen. Salı gününe de randevum var kalp atışı için gidecektim

Karın ağrın bel ya da kasıklarında ağrı var mı eğer bunlar varsa hemen gitmelisin yoksa dediğin gibi yarına kadar bekle belki geçici birşeydir
Yok canım çok şükür hiç ağrım yok. Sadece iki üç kere peçeteye lekem geldi pembe kahverengi gibi. İnşallah devamı gelmez cok stres oldum

Yok canım çok şükür hiç ağrım yok. Sadece iki üç kere peçeteye lekem geldi pembe kahverengi gibi. İnşallah devamı gelmez cok stres oldum
Hiç stres olma oluyo öyle şeyler bazı hamilelerde ben hiç yaşamadım ama belki ilerleyen haftalarda bizim de başımıza gelecek takma kafana hiç olmamış görmemiş gibi yap

Hiç stres olma oluyo öyle şeyler bazı hamilelerde ben hiç yaşamadım ama belki ilerleyen haftalarda bizim de başımıza gelecek takma kafana hiç olmamış görmemiş gibi yap
Ben de bugüne kadar hiç yaşamamıştım canım sadece regl gün çok az gelmişti doktorum da o yerlesme kanamasıdır demişti. Bugüne kadar hiç olmayınca telaş yaptım. Ama disarda da biraz yoruldum ve üşüdüm belki ondandır. Dediğin gibi görmemeye çalışacağım çok teşekkür ederim

Ben çok korkuyorum yapmaya kızlar bu arada eşim covid gibiydi hastaydi biraz iki gündür eve almıyorum bana bulaşmasın diye iyileşsin belki biz de bi kaçamak yaparız
yaa bende korkuyorum yapmaya benimkide yanasip duruyor ilk gebeligim doktorum erkek. iliski konusunu sormaya cekindm esimde gozume bakip duruyo en son hoca baska bisi var mi deyince yok hocam dedm.kalktm montumu giyiniyorum esim kisik sesle sey hocam iliskide sikinti.olur mu dedi hahdhd adam benden merakli drda yok.olmaz serbest dedi ama hala yapamadm bana cesaret verin a tecrubeli hanimlar ilk gebelik ya korkuyorum bi suriyeli kadin kdr olamiyoz yav

Ne güzelDua et güzel beslen tadını çıkar

Vallahi ya gerçekten Suriyeli kadınlar zaten Türk kadınlarına laf söylüyorlarmış Türk kadınları süslenmiyo dışarı çıkarken süslü evde pasaklı diyorlarmış
Malum kendileri evde ışıklı çamaşırlarla gezdikleri için biz onlara süssüz cilvesiz geliyoruz ay çok güldüm

Riskli bir gebelik değilse korkma diyorum 1 doğum tecrübesiyleshow must go on cesaret verin dedin diye yazıyorum külfet altına giremem dr una da sormuşsun korkma

yaa oyle cidden

Riskli bir gebelik değilse korkma diyorum 1 doğum tecrübesiyleshow must go on cesaret verin dedin diye yazıyorum külfet altına giremem dr una da sormuşsun korkma
aynen canm rsk yok dedi doktorum. dur bakalim belki yarina bir cilginlik yaparim

Ben mecbur kalmadıkça dışarı çıkmıyorum hatta hiç çıkmıyorum çok soğuk havalar ama tabi mecbur durumlarda çıkıyodur insanlar ama mecbur kalmadıkça çıkmayın bence hem yorulma hem üşütme durumları olabiliyo dediğin gibi

Ay kizlar simdi cok erken ama size bisey danisacagim. Biz eşimle ailelerden uzak sehirdeyiz. Doguma babam gelmicek. bizde yeni dogum yapanin evine erkek hemen gitmiyor ablamda da olmustu. annem gelcek. kaynanamda hamile kalmadan 2 3 ay once eltimde hamile. oyle konusuyoduk iste eltinin dogumuna babanla gideriz dedi. bende anne simdi eltiminde sadece annesi var hani utanir cekinir lohusalik sonucta pijamayla geziyon gogsun yara olabiliyo felan dedm. aman nolcak babasiz olur mu orda buyuk olarak bulunmali felan dedi. bende sinir oldum valla bizde erkek gelmez geri kalir bir sure dedim sustu. simdi benim dogumuma da gelmek isticekler gecen kayinbabam telefnda diyoki torun dogunca geliriz bilmem ne. Evim 2+1 ve inanin 75m2 kucucuk. misaifr yatircak bazam bile yok gelen salondaki koltukta uyucak. diger odada gardirobum var yatak odama dolabim bile sigmadigi icin. e benim annemle kaynanam salonda yatsa kayinbabama yer yok. bunu dusunemiyorlar cidden simdiden geriliyorum napmaliyim

Canım bu durumu eşin uygun bir dille konuşursa iyi olur, rahat edemezsin, ben doğum yapınca sadece annem geldi 40 gün kaldı gitti eşimle annem yeterliydi annem benimle ilgilendi yıkanmak bile zor oluyor ameliyatlıydım, eşim de çocukla ilgilendi. Kalabalıkta gerilirsin lohusalık da kolay olmuyor terliyordum ben atıyordum üstümde ne varsa kayınpeder yanında mümkün değil

Bence de eşinle konuş uygun bir dille söylesin kayınpederine eşim rahat edemez diye ev de küçükmüş zaten aslında onların düşünüp gelmemesi lazım en azından 15 gün sonra gelsin kayınpederin o zamana kadar toparlarsın da biraz hem
Hem doğum telaşı hem kalabalık ev bana bunalım gelir o evde zaten lohusalık psikolojisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…