2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Amin valla zor durumlarrr

Geçmiş olsun

Sanırım 24. Hafta gibi bişey hatırlıyorum diş icin

Deme öyle Rabbim bir kolaylık elbet verecek böyle gitmez kötü düşünme inan doğduktan sonra kaybetmek daha zor emin ol vardır bir hayr de kendini böyle yıpratma yaşını bilmiyorum ama Allah dilerse önüne engel olmaz...

Allah yardımcın olsun cnm allahtan umut kesilmez ben bu ay hamile kalmam imkansızın imkansıydı neyden kaynaklandığını araştırdınızmı belki yazmışsındır görmedim genetik test falan

Allah yardımcın olsun cnm allahtan umut kesilmez ben bu ay hamile kalmam imkansızın imkansıydı neyden kaynaklandığını araştırdınızmı belki yazmışsındır görmedim genetik test falan
GENETİKTE SORUN YOK PIHTILAŞMA VAR ONUN İÇİNDE OKSAPAR ZATEN KULLANDIM. YİNE OLMADI İŞYERİNDEYİM BUGÜN AĞLIYORUM SÜREKLİ BU DURUMUN İÇİNDEN NASIL ÇIKICAM DİYE

Çocuğunun ölüsünü kucağında taşıyan bir anne olarak söylüyorum bunları düşük dış gebelik ve kürtaj da oldum inan kucağından gitmesi daha aci kötü düşünme suçlu değilsin imtihan bu ama elbet bitecek bu da... Bu sebeple kendini bırakamaman lazım bırakma ki diğer bebeklerine sağlıklı bir vücudun ve zihnin olsun.

İlk üç ay ve son üç ay da işlem yapılması doğru olmaz ancak doktorundan yazılı imzalı belge alırsan öyle işlem yapılır istersen muayene ol sadece ne olduğunu öğrenirsin

MARTTA 40 OLUCAM. TABİKİ İLERİDE KAYBETMEK ZOR AMA 6 DEFA MÜCADELE ETTİM. EŞİMİ KANDIRIMIYORMUŞUM YARI YOLDA BIRAKIYORUM KENDİMİ EKSİK HİSSEDİYORUM ARTIK BEN ÇOCUK TUTAMIYORUM

Cok üzüldüm canım, su an hepimiz acini cok iyi anliyoruz ama ne gelirse Allahtan senin elinde degil ki o nasip etmeyince ne yaparsak yapalim olmuyor. İnsallah rabbim tekrar nasip etsin

ÇOK YORUCU GERÇEKTEN ALLAH ACISIN DA VERSİN ARTIK NE DİYİM ÖYLE BİR DURUMUN İÇİNDEYİM

İlk üç ay ve son üç ay da işlem yapılması doğru olmaz ancak doktorundan yazılı imzalı belge alırsan öyle işlem yapılır istersen muayene ol sadece ne olduğunu öğrenirsin
pazartesi gidim sorım nedicek bakalım ona göre eğer çürük falan varsa cok zararlıymış bebek için
Annenin yediği gıdalar çürük olan dişlerdeki bakterilerle birlikte mideye ve oradan da kan yoluyla bebeğe ulaşır. Bu bakterilerin bebeğe ulaşması gelişimini olumsuz yönde etkileyebilir. Bu durum bebekte akut kalp romatizması ve böbrek hastalıklarına neden olabilir yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…