2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Durumunuz nasil iyi misiniz inşallah bişeycikler olmazz

Ben de sizinle aynı durumdayım ama korkulacak birşey yok bence çoğu kişi de oluyormuş bu durum

Dün akşam demeyi unuttum ben hemşireyim ve uzun süre yatan hasta ve yaşlılar da sık sık oluyor afedersiniz gaitada katılık oluyor ve taşlasiyor ve eldivenler giyip jel ve kremlerle taşlasmış olan gaita biz parmaklarınızla alıyoruz içerden.. mide bulandirici ama kendime yaptığım oluyor o kadar kötü durumdayim düşünün kefir ve yürüyüş dehşet derecede iyi geldi kabızlıgaa

Günaydın kızlar sanirim kimsede daha başlamadı ama disim çok kötü biraz sıcak soğuk içsem hava alıyor daha hamile olduğumu öğrenmeden gidip bakim yaptırdım dolgularimi falan nerden cikti bu diş ağrısı hamilelikte olur diyorlarda başında da değil herhalde doktor gittiğimde sorim dişçiye ne zaman gidebilirim diye

Canım benim de kaynanama geçen sene motor çarptı, kadın 4 ay yerinden kalkması yasaktı. Aynı dediğin gibi oldu ve ben aynılarını yaptım ne yedirsek olmadı. Yalvarirdi kadincagiz kurtar beni ölüyorum diye. Şimdi her kabız olduğumda aklıma geliyor ne zormuş anam Allah kimseyi o hallere düşürmesin

kizlar günaydın...guzel bir gun olsun insallah bende dun aksam baslayan vajinanin ust hizasindaki karnimda bi agri var. alt karin gibi dusunun orta kismi. hafif hafif agrilar. gulunce oksurunce baski yapmasi oraya agrimasi durumu var. sabah kalktim gene devam ediyor. yalniz bisi farkettim. afedersnz idrarimi yaparken idrarim bitmiyo sanki uzun suruyor. acaba usutmus olabilir miyim? lekelenme vs Allaha sukur yok.

Normal canım düşük değil
Vallahi ufak bir yerde yaşıyorum doğu görevinde burada doktor sayısı o kadar az ki dün de acil doktoru öyle söyledi düşük 5000 ve üzeri bekliyoruz gebelikte falan yani hiç anlamadım hamilesin bile demedi ben diyorum hamileyim dimi evet var falan yapıyorum

bizde dogu gorevindeyiz canim kcuk bir ildeyiz. dr hastane oyle sikintiliki..1 tane ozel hastanemiz var ama devlet hastanesi.gibi malesef oyle kalabalik ve doktorlar ozel hastane gibi ilgilenemiyolar

Allah korktuguna ugratmasin canım sık sık esselam çek. Elem neşrah leke sadrak duasını oku. Gerisi doktorun işi...

Yav he he tamam diyeydin

bizde dogu gorevindeyiz canim kcuk bir ildeyiz. dr hastane oyle sikintiliki..1 tane ozel hastanemiz var ama devlet hastanesi.gibi malesef oyle kalabalik ve doktorlar ozel hastane gibi ilgilenemiyolar
Burda özel hastane bile yok düşün çok sıkıntı nasıl geçecek bu hamilelik hiçbir fikrim yok vallahi

Canım yoğun bir kanamamıydı nasılsın şimdi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…