2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Su çok tükettiğimiz için birde ben usudugum zaman su içmemiş olsam bile sürekli wc deyim

Canım ben diyetisyenim, günde 1 haşlanmış yumurta tüket mutlaka, anne sütünden sonra en iyi protein, günde 1 bardak süt, 1-2 kase yoğurt tüket, hergün 4-5 köfte büyüklüğü yağsız pişmiş et-tavuk balık veya kurubaklagiltüket, protein çok önemli bebek için. Ara öğün yapmayı unutma, aralarda azar azar ceviz, badem,fındık tüketebilirsin ama çiğ olarak. Ekmeği azalt, 1 dilim tambuğday ekmeği sabah bir dilim tambuğday ekmeği öğlen tüket. Akşam ekmek tüketmesen iyi olur. Her gün 2-3 tane meyve tüket yine ara öğünlere eklersin. Günde 1 porsiyon zeytinyağlı sebze yemeği tüket. 2-3 litre su iç. Bütün tatlı, kızartma ve hamurişlerinden uzak dur. Kahvaltıda sert peynirler tercih edebilirsin. Böyle hem kilo alımın az olur hemde bebeğin beslenir

ay cok sagolun bilgileriniz icinn bisi sormak istiyorum. findik kavrulmus neden tercih edilmiyor zarari mi var bebek icin

Su çok tükettiğimiz için birde ben usudugum zaman su içmemiş olsam bile sürekli wc deyim
ben bu ara mide bulantisindan suyu azaltmistm ama agri ondan olcagni sanmiyorum belki bebis buyuyordur diye telkin ediyorum.kendimi bugun tam 7 haftalik olduk

Ahhh canım benim güzel şeyler düşün bol bol dua et inşallah güzel haber alırsın

Ahhh canım benim güzel şeyler düşün bol bol dua et inşallah güzel haber alırsın
GÜZEL ŞEYLER DÜŞÜNÜCEK HALİM KALMADI EŞİMDE ÇOK ÜZÜLDÜ BU SEFER ÇOK MUTLU OLMUŞTU HEYECANDAN ETRAFINDAKİLERE SÖYLEDİ DÜN AKŞAM YIKILDI KENDİMİ KÖTÜ HİİSSEDİYORUM HER SEFERİNDE YARI YOLDA BIRAKIYORUM.

Ahh kiyamam ya ne diyecegimi.bilemedim Allah yardimcin olsun

Gecmis olsun canim, insallah gecer bir an evvel bi daha da olmaz

Canim sen yarinyolda birakmis olmuyorsun ki.. niye böyle düsüyorsun.. yapma bunu kendine lütfen.. herşey allahtan, onun takdiri.. bizim elimizden birşey gelmiyor.. çok yorucu çok zor bir süreç bu evlat sahibi olmak ne yazık ki kolay değil.. ama inanvını kaybetme lütfen.. herşeyde bir hayır mutlaka vardır böyle düşün. Hayırlısını versin rabbim hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…