2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ctesi gittiğimde söyleyeceğim.Bu kadar çok değildi benim.Son iki gündür iş yeri yemeklerinin kokusu bile mahvetmeye yetiyor evde bu kadar çok olmuyor
benide apartmanda olan yemek kokulari mahvediyor. ister istemez eve kokusu geliyo buz gibi havada cami aciyorum surekli. benimde hafif hafif basladi sonra birden artmisti ilaci almamaya cok direndim ama cidden 3 doktora danistim hepsi kullanabilirsin dedi guvenle kaldiki doktorun biride benim yakin akrabam. yani canim kendine eziyet etme sen bide calisiyosun ben evde sekilden sekile giriyorum bazen sana daha zor.ama ben hergun icmiyorum 2 gun once 1 tane ictim yetti bana. cok zorlandgm yerde iccem

canim benim rutin kan tahlillerimi saglik ocagina yaptirdim hemogram tiroid seker vitamin degerlerim vs. ozele.kendi doktoruma gittgmde sistemden bakti tahlillerime zaten. sadece bu hayvanlardan bulasan hastalikla ilgili bu test var adini unuttm. onu mutlaka yaptirmami istedi saglik ocagi yapmiyomus ozelde de 1.200 tl.dediler yaptirmadim 27sine devletten randevu aldim orda yaptircam sonucu doktoruma whatsaptan atcam

Çatlak yok ben de çok su içiyorum kuru erik kayısı vs yiyorum her gün tuvalete çıkıyorum ama zor biraz. Ikinmak istemiyorum daha kolay olurdu normalde
Canım kabızlık varsa tavsiyem probiyotik mayayla yapılmış ev yoğurdu bana annem yaptı tuvaletten çıkamıyorum şuan

Evet bende kesinlikle isteyeceğim.Cumartesiye az kaldı neyse ki .Nasıl dayanırım bilmiyorum şu iki gün.kusmaya da alıştırmak istemiyorum kendimi.

Sağlık ocağında sağolsun hemşire hepsini baktı belki bakamadıkları varsa devlette isterler yaparlar vitaminlere falan bakarlar diye düşündüm ilk olduğu için ne yapacağımı da çok bilmiyorum bilgi verirler falan diye bekliyorum tiroid yüksek sadece bakalım başka doktora

Canım kan pıhtılaşmana vs baktılar mı genetiğine bide çok geçmiş olsun Allahım sabır güç versin olur inşallah tez vakitte sıkı sıkı tutunur inşallah bebişin

GENETİKTE SORUN YOK PIHTILAŞMA VAR ONUN İÇİNDE OKSAPAR ZATEN KULLANDIM. YİNE OLMADI İŞYERİNDEYİM BUGÜN AĞLIYORUM SÜREKLİ BU DURUMUN İÇİNDEN NASIL ÇIKICAM DİYE
Canım öncesinde kan sulandırıcı habını kullanmaya başlamış mıydın sormamın sebebi bende de var kan pıhtılaşması öncesinde haba başlamam lazım yoksa kimyasal oluyor

kizlar bu ikinma cok mu tehlikeli bisey ben ikinmiyorum asiri ama hafif ikinmak.zorunda oluyorum gecmiyr bu kabizlik. korkuyorum wc gitmek istemiyorum bu yuzden
Aynen canım az az bende ıkınıyorum, şimdi komik gelcek belki ama tuvaletimi yaparken biraz geriye yaslanıp sonra gene öne geliyorum falan baya yardımcı oluyor bağırsaklarım harekete geçiyo öyle yapınca heralde biraz daha rahat çıkıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…