2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar yarın 11de transfer 3. Gün olmuş olacak. Sizce ne kadar su içerek gireyim?
Ben yolda yudum yudum içtim. 750 ml yetti .. zaten 1-2 saat bekletiyorlar. Bana kesinlikle içip gelmeyin burada sıkıltıracağı dediler

Ben de yarın geçiş yapayım bari böyle kurumda dikkat çeker Meraklılar hemen niye aşağı kata iniyon diye sorar
İlk günden itibaren alaturka kullandım klozeti sevmiyorum evime aslında sıfır taşındım kimsede kullanmıyor ama sevemşyorum hemşireme transferden çıktıktan sonraki ilk sorum o oldu bana sorun olmaz dedi

İlk günden itibaren alaturka kullandım klozeti sevmiyorum evime aslında sıfır taşındım kimsede kullanmıyor ama sevemşyorum hemşireme transferden çıktıktan sonraki ilk sorum o oldu bana sorun olmaz dedi
Bana da direkt tuvalet türü bebeğin tutunmasını engellemez her iki tuvaleti de kullanabilirsiniz demişti

ayy hadi inşallah zaten o zaman net 2 mi tek mi anlaşılır şöyle 1500 falan direk keseye zaten ayy çok heyecanlıı
Evet gerçekten çok heyecanlı
Rabbim her bekleyene yaşatsın inşallah bu duyguları

Ayy iyi ki sormuşsunuz ben de öğrenmiş oldum böylece, rahatça kullanırım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…