2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimki 5.gün embriyosu 2adet transfer edildi dondurulmuş embriyoydu.evde 4.günden itibaren test yapmaya başladım bu şekildeydi
Merhaba öncelikle tebrik ederim benim de 1 adet 5.gün embriyosu konuldu transfer günü dahil mi 4. Günü test yaptınız merak ettim :) benim transferim pazartesi oldu biraz daha bekleyip erken gebelik testi yapayım diyorum ama bilemedim

Canımm tebrik ederim rabbim sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin insallah

Alaturka wc kullanan var mı aranızda? Bugün işe gelince onu kullanmamak için aşağı kata iniyorum. Niye korktum bilmem Bir de bi tek benim göbeğim böyle şişmiş olamaz değil mi yaa Daha ortada bişey yok karın çevremde şişlik var hareketlerimi kısıtlıyor

Benim de gayet şişti o da ilaçtan bence ben alaturka kullanıyorum işte maalesef ve su içtiğim için çok sık gidiyorum

Benim de gayet şişti o da ilaçtan bence ben alaturka kullanıyorum işte maalesef ve su içtiğim için çok sık gidiyorum
Aynen 3 lt ye yakın su içiyorum wc den çıkamıyorum böyle olunca da Pantolonlarım sıkıyor yaa düğmelerini kapatmak eziyet

Ben kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…