2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benimki 5.gün embriyosu 2adet transfer edildi dondurulmuş embriyoydu.evde 4.günden itibaren test yapmaya başladım bu şekildeydi
Merhaba öncelikle tebrik ederim 🥰 benim de 1 adet 5.gün embriyosu konuldu transfer günü dahil mi 4. Günü test yaptınız merak ettim :) benim transferim pazartesi oldu biraz daha bekleyip erken gebelik testi yapayım diyorum ama bilemedim🥲

İnşallah 🥰 günlerdir dua ediyorum burada sizlere kendime bugün o hastanede hiç tanımadığım kadına insan yaraları bir olunca yürekten anlıyor karşısındakini hiç tanımadan. Dilerim hepiniz yaşayın bu sevinci😭 inşallah yolunda ilerler herşey çok sağolun kızlar bu topik buradaki msjlar sizler çok iyi geldiniz bana. Allahım tek tek razı olsun 🤲 hepimizin kucakları dolsun inşallah🌹🌹🌹
Canımm tebrik ederim rabbim sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin insallah 🤲🥰🥰🥰

Alaturka wc kullanan var mı aranızda? Bugün işe gelince onu kullanmamak için aşağı kata iniyorum. Niye korktum bilmem 🙈Bir de bi tek benim göbeğim böyle şişmiş olamaz değil mi yaa🤦🏻‍♀️ Daha ortada bişey yok karın çevremde şişlik var hareketlerimi kısıtlıyor

Alaturka wc kullanan var mı aranızda? Bugün işe gelince onu kullanmamak için aşağı kata iniyorum. Niye korktum bilmem 🙈Bir de bi tek benim göbeğim böyle şişmiş olamaz değil mi yaa🤦🏻‍♀️ Daha ortada bişey yok karın çevremde şişlik var hareketlerimi kısıtlıyor
Benim de gayet şişti o da ilaçtan bence ben alaturka kullanıyorum işte maalesef ve su içtiğim için çok sık gidiyorum

Benim de gayet şişti o da ilaçtan bence ben alaturka kullanıyorum işte maalesef ve su içtiğim için çok sık gidiyorum
Aynen 3 lt ye yakın su içiyorum wc den çıkamıyorum böyle olunca da 🥴Pantolonlarım sıkıyor yaa düğmelerini kapatmak eziyet🤦🏻‍♀️

Ben kullandım ☺️

X