2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ay kesin yazınca kalbim hızlanıyor nasıl emin oluyorsunuz ☺️ Eğer ikiz olursa kapatırım bebek defterini çok güzel olur 😅 çok teşekkür ederim cumartesi kese için gitçem içimizde korku olmaya devam ediyor belli olur inşallah bebeğim🙏🏻
6.günden itibaren yapmıştım hep damlatır damlatmaz çıkmıştı ama yükseklikle alakası yok bence çıkma hızının çünkü daha önceki kimyasal gebeliğimde 50-60civarlarındaydı onda da damlattığım anda çıkmıştı. Bu daha koyu çıkıyordu. Erken test yapmadım kaset test hepsi
Ya ben de çok isterdim ikiz olmasını ne güzel 32 yaşımda bir oğlan bir kız olsa tadından yenmez 🥰 ben damlatınca hiçbir şey çıkmadı üstelik erken gebelikti biri o yüzden sordum hem de 9.gün neyse hayırlısı bakalım zaman gösterecek var mı yok mu diye çünkü böyle silik çizgiyle bi sürü olmayan hamile varmış okuduklarımdan gördüklerimden hatta yüksek progestan ve adet dönemi yaklaşınca böyle çıkabiliyormuş yazmışlar ne enteresan 🤔 senin adına çok mutluyum gerçekten inşallah sağlıkla kucağına alacağın ikizlerin olur 🥰

Ya ben de çok isterdim ikiz olmasını ne güzel 32 yaşımda bir oğlan bir kız olsa tadından yenmez 🥰 ben damlatınca hiçbir şey çıkmadı üstelik erken gebelikti biri o yüzden sordum hem de 9.gün neyse hayırlısı bakalım zaman gösterecek var mı yok mu diye çünkü böyle silik çizgiyle bi sürü olmayan hamile varmış okuduklarımdan gördüklerimden hatta yüksek progestan ve adet dönemi yaklaşınca böyle çıkabiliyormuş yazmışlar ne enteresan 🤔 senin adına çok mutluyum gerçekten inşallah sağlıkla kucağına alacağın ikizlerin olur 🥰
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Bu sefer ki negatif olsa bile bi sonrakinde istediğin gibi olur inşallah 🌺 ve henüz negatif bir şey görmediniz kan verene kadar modunuzu düşürmeyin bence.

X