2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar merhaba kaç gündür test yapıp buraya atmıştım kan testi verdim şimdi 223 çıktı transfer sonrası 8 günüm:)
Çok sevindim, inşallah rabbim sağlıkla kucağına aldırsın canım. Rabbim diğer sonuç bekleyen arkadaşlara da pozitifler görmeyi nasip etsin

İnşallah hepimiz pozitif haberler alırız Beni gerçekten evimden uzak olmak psikolojik olarak çökertti

Birimde öyle haftada 3 defa
Doktora gittiğimiz de 3 ay olacak inşallahhh işe yaramıştır.
Bizimde 2 ayda bir sperm testi yapıp baktılar en son sayı çıkmayınca tese yapalım dediler tese yapılacağı gün bi daha test aldılar o zaman çıkış oldu tese iptal edildi.

Kızlar merhaba. Bir şey sormak istiyorum. Bende geçtiğimiz günlerde çok şükür ki pozitif sonuç aldım. Doktorum 21inde muayeneye gel dedi. ilk kese kontrolüne gittiğinizde vajinal muayene mi oluyor yoksa normal ultrason muayenesi mi

Kutlarım canım simdi nasılsın? Kasık, bel agrin vb. var mi

Son düzenleme:
Allah razı olsun canım. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah Bel ağrısı ve kaşık ağrım var. Bide çok sık idrara çıkıyorum. Sanki ağzımdan gönderdiğim gibi idrar torbama geliyor Bugün avm ye gidelim dedik 1 saat geçmeden yoruldum kasıklarım ağrıdı geri geldik. İnşallah herkes böyle pozitifleri görür Sen nasılsın

Merhabalar gönlünü ferah tut. Benim transferim pazar günü yapıldı. Genel olarak tüp bebek merkezleri tatil günlerinde de çalışıyor. Belki kendi doktorun olmaz ama kesin görevli bir doktor transferini gerçekleştirir.

Aminnnn sorma birden bi sıkışıklık geliyor çok fena çok sık olmasada gün içinde kasik ve bel ağrım oluyor ama bugun sabahtan beri tansiyonum düşük. O da mide bulantısı yapıyor ama bunu hamilelik belirtisi olarak göremiyorum daha erken diye Bakalım ins geçici birseydir

Sıkma güzel canını boşu boşuna. İlla ki lekelenmem olman gerekmiyor. Stres hormonu sürecini olumsuz etkiler. İnşallah sımsıkı tutunmuştur sana

Kızlar transferimin 7. Günün de lekelenmem oldu. Değerim de 1114 çıktı. İki gündür ara ara lekelenmem oluyor kahverengi şekilde. Bugün 12.günüm Doktor tutunma aşamasında olabilir endişelenme dedi. 10 gün sonra kontrole çağırdı. Aranızda hu şekilde olan varmı lekelenme kaç gün sürer. ister istemez tedirgin oldum. Hayırlısııysa nasip olsun demekten de başka çare yok tabiki.

Benim 5 gündür yok lekelenmem düşün sürekli vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…