2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar transferimin 7. Günün de lekelenmem oldu. Değerim de 1114 çıktı. İki gündür ara ara lekelenmem oluyor kahverengi şekilde. Bugün 12.günüm Doktor tutunma aşamasında olabilir endişelenme dedi. 10 gün sonra kontrole çağırdı. Aranızda hu şekilde olan varmı lekelenme kaç gün sürer. ister istemez tedirgin oldum. Hayırlısııysa nasip olsun demekten de başka çare yok tabiki.
Hayırlı olsun canım sonucun çok güzel maşallah 🥰 benim 8. Ve 9. Gün kahverengi lekelenmem oldu sonrasında kesildi. bu kana dönüşmedikçe sıkıntı yok canım. Lekelenme icin genelde ya icerde kalmis kanın disa atımı yada tutunmanın göstergesi deniyor sen üstünde durma önemsiz bi durum 😉

Aminnnn sorma birden bi sıkışıklık geliyor çok fena 😅😅 çok sık olmasada gün içinde kasik ve bel ağrım oluyor ama bugun sabahtan beri tansiyonum düşük. O da mide bulantısı yapıyor ama bunu hamilelik belirtisi olarak göremiyorum daha erken diye 🤷🏻‍♀️ Bakalım ins geçici birseydir
Eğer hatırlamıyorsam çok özür dilerim. Sende transfer oldun ve gününü mü bekliyorsun, yoksa sonuç aldın mı. Biraz hafıza problemim var da 🙈

İnşallah hepimiz pozitif haberler alırız🤲🏻 Beni gerçekten evimden uzak olmak psikolojik olarak çökertti😢
Gerçekten senin durumun zor. Ben farklı bir şehirde tedaviyi göze alamazken sen farklı bir ülkede tedavi görüyorsun. İnşallah çabalarının sonucu olumlu sonuçlanır 🙏💕

Kuzum bak benim de adet olacakmışım gibiydi. Hala da öyle. Oysa 2 kere test verdim 2side pozitif değerin artışı bile çok iyi dedi doktorum. Adet sancıların çok normal. İnşallah pozitif görürsün, dualarımdasın. Güzel haberler bekliyorum Allah’ın izni ile 🙏🥰
Amin inşallah esim erken gebelik testi almis yarin onu yapicam inşallah cikar koyu koyu ikinci cizgi 🤲

Eğer hatırlamıyorsam çok özür dilerim. Sende transfer oldun ve gününü mü bekliyorsun, yoksa sonuç aldın mı. Biraz hafıza problemim var da 🙈
Est canım gayet normal, burda nickname kullanıldığından bende karıştırıyorum 😁 25 Mayıs’ta transferim oldu pozitifi gördük sukur ama 2.kan verme günüm yarın. Bugun full tansiyon ve mide bulantısı ile uğraşıyorum, normalde tansiyon sorunum yok. Artık yarın sorayım sebebi ne olabilir diye

Est canım gayet normal, burda nickname kullanıldığından bende karıştırıyorum 😁 25 Mayıs’ta transferim oldu pozitifi gördük sukur ama 2.kan verme günüm yarın. Bugun full tansiyon ve mide bulantısı ile uğraşıyorum, normalde tansiyon sorunum yok. Artık yarın sorayım sebebi ne olabilir diye
Aaa çok çok sevindim. Rabbim inşallah güzelce büyümesini ve doğmasını nasip etsin. İlk değerin kaçtı canım, ve kaçıncı gün yaptın. Embriyo kaçıncı gündü ☺️

Aaa çok çok sevindim. Rabbim inşallah güzelce büyümesini ve doğmasını nasip etsin. İlk değerin kaçtı canım, ve kaçıncı gün yaptın. Embriyo kaçıncı gündü ☺️
Aminnn canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻 Dondurulmuş 5. gün embriyosundan 2 adet transfer edildi. 12.gün kan verdim sonucum 500 lerdeydi bir hafta sonra 2.kan verme icin randevu verdiler. Yarın sabah gidip kan vericem ins

Aminnn canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻 Dondurulmuş 5. gün embriyosundan 2 adet transfer edildi. 12.gün kan verdim sonucum 500 lerdeydi bir hafta sonra 2.kan verme icin randevu verdiler. Yarın sabah gidip kan vericem ins
Maşallah sonucun çok güzel çıkmış. Eminim ikinci kan sonucunda da çok güzel haberler alacağız senden 🙏 Rabbim miniklerimizi bize bağışlasın inşallah 🧿

Maşallah sonucun çok güzel çıkmış. Eminim ikinci kan sonucunda da çok güzel haberler alacağız senden 🙏 Rabbim miniklerimizi bize bağışlasın inşallah 🧿
Aminnn canım inşallah 🙏 bende tiroit de var dr randevusunda sorucam. Olucak olduktan sonra herseye ragmen oluyor yeter ki Rabbim ol desin ❤️

Hayırlı olsun canım sonucun çok güzel maşallah 🥰 benim 8. Ve 9. Gün kahverengi lekelenmem oldu sonrasında kesildi. bu kana dönüşmedikçe sıkıntı yok canım. Lekelenme icin genelde ya icerde kalmis kanın disa atımı yada tutunmanın göstergesi deniyor sen üstünde durma önemsiz bi durum 😉

Çok teşekkürler kan şeklinde değil. Kahverengi leke şeklinde. Rabbim hepimizin hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Canım sen hiç kafana takma bendede hiç lekelenme olmadı sadece adet ağrısı oldu bak sonuç pozitif içini rahat tut gerisi rabbimden❤
Bende de sadece adet ağrısı var bugün 8. Günüm bakalım bekliyorum heyecan ve merakla 🥳🥰 inşallah kazasız belasız devam eder senin de canım Rabbim güzelliklerle nasip etsin 😘

Aminnn canım inşallah 🙏 bende tiroit de var dr randevusunda sorucam. Olucak olduktan sonra herseye ragmen oluyor yeter ki Rabbim ol desin ❤️
O kadar haklısın ki. Benim de bu 2. transferimdi. İlkinde annem yanıma, başka şehirde yaşıyorlar. Hep yattım çok dikkat ettim, yemek yeme saatlerime kadar çok düzenliydi olmadı. Bu denememde kimseyi istemedim evimde. Transferden sonra eve bile gelmedim komşuma oturmaya gittim, işe de gittim temizliğimi de yaptım misafir de ağırladım. Sonuç pozitif. Rabbim ol dedikten sonra önüne hiç bir şey geçemiyor.

O kadar haklısın ki. Benim de bu 2. transferimdi. İlkinde annem yanıma, başka şehirde yaşıyorlar. Hep yattım çok dikkat ettim, yemek yeme saatlerime kadar çok düzenliydi olmadı. Bu denememde kimseyi istemedim evimde. Transferden sonra eve bile gelmedim komşuma oturmaya gittim, işe de gittim temizliğimi de yaptım misafir de ağırladım. Sonuç pozitif. Rabbim ol dedikten sonra önüne hiç bir şey geçemiyor.
İşin Allah’a kaldıysa olmuş bil denir ya tam da öyle 🥰 Rabbim hepimizin yolundaki taşları kaldırsın zorlaştırmasın kolaylaştırsın inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Sizde kendimi gördüm 😄 bende önceki transferim de hep yattım 15 gün boyunca yemek yapmadım dışarı çıkmadım duş bile almadım. Saçımı yıkayıp vücudumu sildim. Bunda da tam tersi transferden sonra gezdim. Kimseye de transfer olduğumu söylemedim kafam okdr rahattı ki. evde durmadım ev işimi yaptım hergün dışardaydm. Rabbim ol derse oluyor. Teslimiyet çok önemli onu birkez daha gördüm

Aynı şeyi bende yapmıştım 🙈 simdi düşünüyorum da o dönemi kendime zehir etmişim. Ameliyatlı gibi yattım, yemegim ayağıma geldi… 😁 sen yine erken çözümüssun ben 3 ve 4.de rahatlığı yakaladım. Transfer yapıldı yuruyerek kalkıp odama gittim, günlük yürüyüş yapıp, yemeğimi yaptım ve sukur cokkkk rahat gecti. Ne stres yapacaksın nede kendine hasta muamelesi yapacaksın ennn guzeli relax olmakmış 😎😅 İnşallah 9 ay böyle gider ve sonunda biz ve tüm isteyenler bebislerimize kavusuruz ❤️

Sizde kendimi gördüm 😄 bende önceki transferim de hep yattım 15 gün boyunca yemek yapmadım dışarı çıkmadım duş bile almadım. Saçımı yıkayıp vücudumu sildim. Bunda da tam tersi transferden sonra gezdim. Kimseye de transfer olduğumu söylemedim kafam okdr rahattı ki. evde durmadım ev işimi yaptım hergün dışardaydm. Rabbim ol derse oluyor. Teslimiyet çok önemli onu birkez daha gördüm
Ben hala söylemedim 😁 inşallah böyle devam ederse 4 yada 5.aydan söylemeyi düşünüyorum 🙃

İşin Allah’a kaldıysa olmuş bil denir ya tam da öyle 🥰 Rabbim hepimizin yolundaki taşları kaldırsın zorlaştırmasın kolaylaştırsın inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin canım benim. Rabbim inşallah devamını da sağlıkla gösterir, kucaklarımıza alırız evlatlarımızı 🧿 Bekleyen herkes de inşallah pozitif sonuçlar alır 🙏

X