2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yattıkça zaten insan sürekli kuruyor kafasında. Rabbim de ondan mı nasip etmiyor nedir diye düşünüyorum. Çok şükür ki pozitifi gördüm bu defa, rabbim herkese nasip etsin inşallah

Evet evet çok doğru Herşeyin başı salıverilmek ve Allah’a inanmak gerisi zaten oluyor çok şükür

Ben bir şey sorucam, 3. Gün embriyosuydu benimki ben 7. Gün erken gebelik yaptım negatifti. 8. Gün test yaptım 97,16 çıktı. 2 gün sonra tekrar yaptım 341,78 çıktı. Değerlerde bir problem yok değil mi. Fazla mı yüksek çıkmış acaba yoksa normal mi

Yattıkça zaten insan sürekli kuruyor kafasında. Rabbim de ondan mı nasip etmiyor nedir diye düşünüyorum. Çok şükür ki pozitifi gördüm bu defa, rabbim herkese nasip etsin inşallah
Bende transferi oldum 2 saat yattım.eğilme kalkma uzanma ağır kaldırma diye bi sürü klasik şey söylediler tamam deyip eğilip yerden çorabımı almıştım.sonra birden kaldım öyle panikledim falan.1 hafta sonra oğlumu sünnet ettirdim bayıltıp kucağıma verdiler almam diyemedim.dedimki kesin tutmadı gitti yani ama alakası yok.ilk gebeliğim kendiliğinden olmuştu onda da yıkanma derler hergün yıkandım.taşınan akrabamıza yardım ettim koli koli kutu taşıdım.hamileymişim meğer haberim yokmuş.İstanbul’a gittik bir hAfta boyunca bütün gün gezdim tozdum.kısmet işte hiçbişey olmadı.bu söylenenler sadece tedbir.olacağı varsa oluyor önüne geçilmiyor

Negüzel yapmışsınız valla ben söyledim ama söylemesem de olurdu herlde
Yarın da kanda güzel bi katlanma olursa salı günü yakın arkadaşım gelecek ona söylemeyi düşünüyorum ama kimseye söylememesi için söz alarak inşallah sorunsuz devam ederse söylediğim kişilere gizli video çekimi yapmayı planlıyorum

Canım benimde ilk transfer ama bende dışardan eve girmedim hatta kotktum ya tutmazsa diye:)Rabbim ol dedikten sonra oluyor daha yolun başındayım ama Rabbim bu süreçleride sıkıntısız atlattırır inşallah

Bence normal ve güzel bir artış, ortalama %60 deniyor ama üstüde olabiliyor. Dr una ilettin mi sonuclarini?

Cok guzel ilerliyor masallah kuzum

Maşallah maşallah değerin çok güzel sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Çok doğru. Nasibimizde ne varsa o

Kızlar bugün hiç keyfim yok yarın kontrole gidecem rahim kalınlığına bakılacak. İnşallah bi aksilik olmazsa aşağı yukarı 7-8 güne transfer olurum tahminime göre. Transfer olayı çok kafamı karıştırıyor tek çift muhabbeti ya ne bileyim kızacaksınız belki bana ama tek transfer tutmayacakmış gibi geliyo bana üzülüyorum böyle hissettiğim için çift olursa da ya ikisi de tutarsa ya düşerse bu sefer çift olduğu için mi düştü acaba diye kendi kendimi yerim diye korkuyorum dün Eskişehir e gittik kafamı dağıtmak için uğraşıyorum ama bi 5 dk boş kalsam hemen düşüncelere endişelere kapılıyorum elimde değil

Endişelerinde, kaygılarında sonuna kadar haklısın. Zor bir süreç, maddi de manevi de. Ama şöyle düşün tek embriyo transferi olup da pozitif olan, 2-3 embriyo transferi olup da negatif sonuç alan o kadar çok insan var ki. 12 gün boyunca her şeyi düzenli bir şekilde yapıp negatif alan ben, hiç yatmayıp temizlik dahil her şeyi yaparak pozitif sonuç aldım. Bu tamamen nasip işi. Eğer zamanı ise, rabbim ona o canı veriyor. Sen yine tabii ki elinden geleni yap, gerisi Allah’a bırak. Kendini de bu kadar strese sokma. Sen bu hayattaki her şeyden önemlisin, en önce bu stresle kendine zarar veriyorsun. İnan her şey çok daha güzel olacak. Ama dilerim ki pozitif sonuçlar alırsın. Yakından takip edeceğim inşallah

Erken gebelik testi yaptim ama bunda da belli belirsiz cizgi cikti normalmi resimde daha az belli golge gibi sinirim bozuldu normalde varsa koyu cikmasi gerekmiyomu ? 10.gun bugun.

Eklentiler

• IMG20220613064850.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG20220613064830.jpg
    147,7 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG20220613064638.jpg
    219,8 KB · Görüntüleme: 60
Benim ilk tüp bebek denememdi ve tek embriyo transfer edildi. Çok şükür ki tuttu. Sanırım sayı ile alakası yok. Strese sokmayın kendinizi. Ben hep olumlu düşündüm buna da bağlıyorum
Öncesinde iki aşılama oldu ama onlarda hiç olumlu hissetmedim, olumlu düşünemedim nedense. Çünkü hemşire aşılamayı öylesine yapıyoruz, başarı oranı %10 gibi bir şey demişti. Aynı hemşire tüp bebekten önce ‘ay inşallah olur’ dediğimde, ‘olur tabii, olmaması için hiçbir sebep yok’ demişti. Moral o kadar önemli ki. Gerçekten olmaması için hiçbir sebep yok, nasipte varsa oluyor

Erken gebelik testi yaptim ama bunda da belli belirsiz cizgi cikti normalmi resimde daha az belli golge gibi sinirim bozuldu normalde varsa koyu cikmasi gerekmiyomu ? 10.gun bugun.
Merhaba 10. gün ise kan testi verin bence, kesin çıkar sonuç. Böyle kendinizi strese sokmayın

10.gün kanda görebilirsin . Erken gebelik için vakit geçmiş olmuyor mu. İnşallah hayırlısı ile kanda pozitif görürsün

Merhaba 10. gün ise kan testi verin bence, kesin çıkar sonuç. Böyle kendinizi strese sokmayın
Esim inat etti test gününü bekliyelim diyor 17.de zaten pekde umudum kalmadi olsaydi koyu bisey cikardi varla yok ikinci cizgi cikmazdi bu normal degil bnce yada kimyasal olucam .s nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…