2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

bizde de sperm sorunu vardı. Ankarada Kaan Aydosa tedavi olduk tese de çok şükür sperm çıktı. Ancak pozitifi göremedik iki kez denendi. Sonra şehir değiştirdik başka şehirde tekrar mikrotese yapıldı kötü morfolojiye sahip sperm bulundu çok yumurta toplanmasına rağmen 3 embriyo ancak 3. güne ulaştı. Dondurduk sonrasında ikisi transfer edildi 3. gün embriyosu biri tuttu çok şükür spermin bulunması önemli eşim de bir sürü ilaç kullandı. Bizim hormon sorunumuz yoktu. Eşim akraba evliliği çocuğu o yüzden kaynaklandığı düşünülüyor çünkü altta yatan hiçbir patoloji yok

Cok tesekkur ederiimm
Siz de saglikla kucaginiza alin insallah bebeginizi

Kızlar taze transfer yapıldığında rahim kalınlığı kan tahlili vs kontrol ediliyor mu yoksa doğrudan embriyo olunca transfer mi yapılıyor

İim cnm sen nasilsin ,Yok yarin sabah yapmayi düşünüyorum umarim inşallah koyu cikar test bi ara adet olcakmisim gibi oldu gitti bakalim yarin ne olcak
Kuzum bak benim de adet olacakmışım gibiydi. Hala da öyle. Oysa 2 kere test verdim 2side pozitif değerin artışı bile çok iyi dedi doktorum. Adet sancıların çok normal. İnşallah pozitif görürsün, dualarımdasın. Güzel haberler bekliyorum Allah’ın izni ile

Bizde sperm var ileri hareketlilik kötü
Bu takviyeleri bende kullandım bunlara ilaveten keçi boynuzunu kaynatıp içti.
Ama 2 denemede negatif ile sonuçlandı
Kısmet işte ..
inşallah hayırlı haberler alırsınız pozitifle sonuçlanır evden uzak olmak bir süre sonra insana zor geliyor kendimden biliyorum.

Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah ..
Bizde sen gibi pozitifi görürüz umarım.

Moralim çok iyi bugün biraz bi sendeledim galiba hatta dedim bu defa son güne kadar test yapmicam yapasım da yok bi de ben ilk transferimde 6. Günden başlayıp iki güne bir test yapmıştım gülüyorum şimdi ama cidden komikmişim resmen kansızlık sebebi öyle yani işte Rabbim kucağımızı boş bırakmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize

Bizde sperm problemi vardı eşim Merinoal ve ovitralle kullandı.bir buçuk yıl sonra sperm çıkışı oldu.sperm çıkışı olmasa tese yapacaklardı

İnşallah bebişin seninledir sımsıkı tutunmuştur sana leke olması aslında iyi bi şey değil ne miktarda ne renkte olursa olsun lekelenme bi nevi kanamadır sonuçta olmaması daha iyi yani
Öyle evet de ne bilim sanki leke olması daha iyi herkes şöyle lekem oldu böyle oldu diye yazınca kafam bi gitmedi değil amin canım amin inşallah hepimizin yavrusu tutunmuştur Allahım hayırla sağlıkla amin

Kızlar merhaba kaç gündür test yapıp buraya atmıştım kan testi verdim şimdi 223 çıktı transfer sonrası 8 günüm:)
Yaaa çok iyi maşallah inşallah sağlıkla hayırla devam eder canım çok çok amin

Aminnnn canım inşallah çok iyi gidiyorsun OZaman test yapmamak en güzeli

Sakin kalmaya çalış…benim hiçbir belirtim yoktu…lekelenmem falan olmadı hiç herkesin vücudu farklı tepki gösteriyor ya da göstermiyor olumsuzu düşünme hemen inşallah pozitif sonucu görürsün sağlıkla…

Amiiinnnnnn canısı sağlıkla sıhhatle inşallah

Canım sen hiç kafana takma bendede hiç lekelenme olmadı sadece adet ağrısı oldu bak sonuç pozitif içini rahat tut gerisi rabbimden❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…