2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Mesaj atıyorum mesajın başı var sonu yok düzelt diyince hepsi var anlamadım 🤔
Neyse …
Kızlar sperm sorunu yaşayan ark. Nasıl bi tedavi uygulandı ?
bizde 4. Aydan beri iğne klomen kullanıyoruz İşe yaradımı ?
bizde de sperm sorunu vardı. Ankarada Kaan Aydosa tedavi olduk tese de çok şükür sperm çıktı. Ancak pozitifi göremedik iki kez denendi. Sonra şehir değiştirdik başka şehirde tekrar mikrotese yapıldı kötü morfolojiye sahip sperm bulundu çok yumurta toplanmasına rağmen 3 embriyo ancak 3. güne ulaştı. Dondurduk sonrasında ikisi transfer edildi 3. gün embriyosu biri tuttu çok şükür spermin bulunması önemli eşim de bir sürü ilaç kullandı. Bizim hormon sorunumuz yoktu. Eşim akraba evliliği çocuğu o yüzden kaynaklandığı düşünülüyor çünkü altta yatan hiçbir patoloji yok

Bayrama denk gelip gelmemesini takmayın kafanıza, zaten estrofem başladıktan sonra doktor rahim kalınlığınızı kontrol eder arada. En optimal güne göre hareket eder. Hormon testlerinizde bir sıkıntı olmadığı sürece de o transfer yapılır. Ama bayram öncesine alır ama bayram sonrasına alır, rahim tabakası en uygun ne zamansa ona göre ayarlar.
Cok tesekkur ederiimm 🙏🏻
Siz de saglikla kucaginiza alin insallah bebeginizi 🥰

Kızlar taze transfer yapıldığında rahim kalınlığı kan tahlili vs kontrol ediliyor mu yoksa doğrudan embriyo olunca transfer mi yapılıyor

İim cnm sen nasilsin ,Yok yarin sabah yapmayi düşünüyorum umarim inşallah koyu cikar test bi ara adet olcakmisim gibi oldu gitti bakalim yarin ne olcak 🤲
Kuzum bak benim de adet olacakmışım gibiydi. Hala da öyle. Oysa 2 kere test verdim 2side pozitif değerin artışı bile çok iyi dedi doktorum. Adet sancıların çok normal. İnşallah pozitif görürsün, dualarımdasın. Güzel haberler bekliyorum Allah’ın izni ile 🙏🥰

Ben aralık 2021 de evlendim. Eşimin Ocak sonu sperm testi sıfır çıktı, benim de yumurta sayım 2 adetti. Sonra 3 ay boyunca doktora götüremedim. Ancak, instagramda baltonik diye bir sayfa buldum. Ordan bal, polen ve arı sütü vs içerikli erkekler için Atom ve kendim için mucize karışım aldım. Bu üç ay içerisinde kahveyi biraz azalttım, eşimde sigarayı azalttı; her sabah bir tatlı kaşığı eşim atom, ben ise mucize karışım yedim. Aç karnına kahvaltı öncesi yiyip 15 dk su bile içmiyorsun. Nisan ayında eşimi ikna ettim doktor için, sperm sayısı 10.000 çıktı hareketli sperm %1 çıktı. Benim ise, yumurta sayım 6 çıktı. Dr bize haziran başı için tüp bebek randevusu verdi, haziran ayında ise tüp bebeğe başladığımızda benden 10 yumurta toplandı ve 7’si döllendi, eşimin ise sperm sayısı 20.000’e yükselmişti. 3 adet 5. Gün embriyomuz oldu. Transferi bekliyorum. Sizler için ekran görüntüsü aldım, şimdi ekliyorum resmini. Ayrıca tüp bebek tedavisi sırasında size yin yoga öneririm. Hem stres için iyi, hemde yumurtalamaya çok iyi.
Bizde sperm var ileri hareketlilik kötü
Bu takviyeleri bende kullandım bunlara ilaveten keçi boynuzunu kaynatıp içti.
Ama 2 denemede negatif ile sonuçlandı
Kısmet işte ..
inşallah hayırlı haberler alırsınız pozitifle sonuçlanır evden uzak olmak bir süre sonra insana zor geliyor kendimden biliyorum.

bizde de sperm sorunu vardı. Ankarada Kaan Aydosa tedavi olduk tese de çok şükür sperm çıktı. Ancak pozitifi göremedik iki kez denendi. Sonra şehir değiştirdik başka şehirde tekrar mikrotese yapıldı kötü morfolojiye sahip sperm bulundu çok yumurta toplanmasına rağmen 3 embriyo ancak 3. güne ulaştı. Dondurduk sonrasında ikisi transfer edildi 3. gün embriyosu biri tuttu çok şükür spermin bulunması önemli eşim de bir sürü ilaç kullandı. Bizim hormon sorunumuz yoktu. Eşim akraba evliliği çocuğu o yüzden kaynaklandığı düşünülüyor çünkü altta yatan hiçbir patoloji yok
Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah ..
Bizde sen gibi pozitifi görürüz umarım.

Moralini niye bunlara bozuyorsun ki zaten bu dönemde belirti olmazzzz 😉 benim transfer öncesinde bile kasik agrim vardı transfer günü sorduğumuzda ilaçların yaptığını ve transfer sonrasında da devam edeceğini söyledi. Akıntı desen icerde kalmis kanın disari cikmasi çoğunlukla. Test yapmaman çok iyi olmuş inşallah kan testinde güzel haberi alırsın canım ❤️ Yeter ki sen moralini bozma
Moralim çok iyi bugün biraz bi sendeledim galiba 🥰 hatta dedim bu defa son güne kadar test yapmicam yapasım da yok bi de ben ilk transferimde 6. Günden başlayıp iki güne bir test yapmıştım 😂😂 gülüyorum şimdi ama cidden komikmişim😂 resmen kansızlık sebebi😂 öyle yani işte Rabbim kucağımızı boş bırakmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize

Mesaj atıyorum mesajın başı var sonu yok düzelt diyince hepsi var anlamadım 🤔
Neyse …
Kızlar sperm sorunu yaşayan ark. Nasıl bi tedavi uygulandı ?
bizde 4. Aydan beri iğne klomen kullanıyoruz İşe yaradımı ?
Bizde sperm problemi vardı eşim Merinoal ve ovitralle kullandı.bir buçuk yıl sonra sperm çıkışı oldu.sperm çıkışı olmasa tese yapacaklardı

İnşallah bebişin seninledir sımsıkı tutunmuştur sana 🤲🤲🥰 leke olması aslında iyi bi şey değil ne miktarda ne renkte olursa olsun lekelenme bi nevi kanamadır sonuçta olmaması daha iyi yani💞
Öyle evet de ne bilim sanki leke olması daha iyi herkes şöyle lekem oldu böyle oldu diye yazınca kafam bi gitmedi değil 🫣 amin canım amin inşallah hepimizin yavrusu tutunmuştur Allahım hayırla sağlıkla amin 🥰🥰🥰

Moralim çok iyi bugün biraz bi sendeledim galiba 🥰 hatta dedim bu defa son güne kadar test yapmicam yapasım da yok bi de ben ilk transferimde 6. Günden başlayıp iki güne bir test yapmıştım 😂😂 gülüyorum şimdi ama cidden komikmişim😂 resmen kansızlık sebebi😂 öyle yani işte Rabbim kucağımızı boş bırakmasın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize
Aminnnn canım inşallah 🙏 çok iyi gidiyorsun OZaman 😀 test yapmamak en güzeli

Kızlar ya canım çok sıkkın bugün 8. günüm ne bi leke var ne başka bişey. İlk transferimde de böyleydi aynı şeyler aynı hisler aynı ağrılar var farklı hiç bişey yok ve ilki kimyasaldı tutunması ve gitmesi bir olmuştu. Korkuyorum anlayacağınız aşırı moralim bozuk 😓 hiç bir test yapmadım yapmayı da düşünmüyorum cesaretim yok daha doğrusu
Sakin kalmaya çalış…benim hiçbir belirtim yoktu…lekelenmem falan olmadı hiç herkesin vücudu farklı tepki gösteriyor ya da göstermiyor olumsuzu düşünme hemen inşallah pozitif sonucu görürsün sağlıkla…🤲🏻🫶🏻🌸

Sakin kalmaya çalış…benim hiçbir belirtim yoktu…lekelenmem falan olmadı hiç herkesin vücudu farklı tepki gösteriyor ya da göstermiyor olumsuzu düşünme hemen inşallah pozitif sonucu görürsün sağlıkla…🤲🏻🫶🏻🌸
Amiiinnnnnn canısı sağlıkla sıhhatle inşallah 🥰

Kızlar ya canım çok sıkkın bugün 8. günüm ne bi leke var ne başka bişey. İlk transferimde de böyleydi aynı şeyler aynı hisler aynı ağrılar var farklı hiç bişey yok ve ilki kimyasaldı tutunması ve gitmesi bir olmuştu. Korkuyorum anlayacağınız aşırı moralim bozuk 😓 hiç bir test yapmadım yapmayı da düşünmüyorum cesaretim yok daha doğrusu
Canım sen hiç kafana takma bendede hiç lekelenme olmadı sadece adet ağrısı oldu bak sonuç pozitif içini rahat tut gerisi rabbimden❤

X