2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bende yapiyordum simdi 2 gunde bire dusurduler kalp atisindan sonra birakabiliriz dediler..oksapar cok acitiyor bende birakmayi cok istiyorum
Transferin ne zaman olmuştu. İlaçlardan iğnelerden artık gerçekten çok yoruldum. İlaç neyse de iğneler çok acıtıyor. Benim 11inde transfer oldu. Bu perşembe gideceğiz kalp atışını duyarız diye düşünüyorum hayırlısıyla. İnşallah bana da bıraktırır

Benim transferim 16 mayıs, 5.gün embriyosu. Bu Perşembe kalp atışı için randevu verdi doktorum Büyük ihtimal sizin de duyulur kalp atışı

Dekort yapiyordu herhalde simdi 3 gunde bir qlacam yine tam birakinca bebege bisey olacak gibi geliyor birde benim bildigim kortizonlu ilaclar oyle şak diye birakilmiyor..ama bana hemen kesebilirsin dediler..
Bilmiyorum ki ben kullanma talimatlarını ilacının kutusu bitene kadar kullan olmadı kalp atışını duydun mu

Hadi gözünüz aydın, yeni başlangıçlar her zaman güzeldir inşallah bol bol sağlıklı yumurtanız olur Takviye olarak ne alıyorsunuz?
Canım ben cumartesi doktora gittim yine kist oluşmuş.Daha önce böyle olmuyordu dediğimde menapoza yaklaştığın için dedi.Haftasonum tamamen ağlayarak geçti.Bugün artık farklı bir doktora gideceğim.saat 12:30 da randevum var.Mutlaka yazarım ne dediğini

Bilmiyorum ki ben kullanma talimatlarını ilacının kutusu bitene kadar kullan olmadı kalp atışını duydun mu
Cumartesi izmite gittim kalp atisi goruntusu bile yoktu vajinal bakti bebek gorunmustu..bugun adapazarinda kontrol muayenem vardi karindan kalp atisinin goruntusunu gorduk cok hafif kalp atisi seside gelir gibi oldu annesi kalp atisi var haftaya duyariz istersen vajinal bakalim dedi bende 2 gun arka arkaya vajinal olmasin diye baktirmak istemedim ama kalbi pit pit atiyordu gorundu hamdolsun haftaya yine izmite gidecegiz..ozaman daha net duyariz kalp atisini zaten..

12 mayista olmustu transferim.. kalp atisini duyman yuksek ihtimal ben bugunden gordum cok sukur vajinal baktirmak istemedigim icin duyamadim ama gordum cok sukur

Kızlar progestan iğne 2 ampul kullanan var mı gün aşırı. Benim kalçada top şeklinde kalıyor iyice yayılmıyor sizce işe yarıyor mudur bu Ovalıyorum vurmadan iğneyi ısıtıyorum ama ne çare
Ben vurulup eve geldikten sonra sıcak su torbası yapıp koyuyordum. Hatta akşama kadar ara ara yapıp koyunca ne ağrı ne kitleleşme olmuyor. Sadece aşırı sıcak yapmamaya dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…