2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canım senin yaşın kaçtı?benim yaş 37 doktor çift atalım dedi.çift atınca ikisinin tutma ihtimali yüzde 10 dedi.çift atınca birinin tutma ihtimali yüzde 60 dedi.yaşın genç olsaydı bu oran yüzde 80 e çıkıyor dedi.tek atarsan da ihtimal yüzde 40 dedi.burda önemli olan yaş faktörü.ben nasılsa ikiz tutmaz diye iki attırdım ama embriyolar a kaliteydi.biri tüpte kalmasa ikisi de tutmuştu aslında.biraz rahmin durumu, biraz embriyo kalitesi biraz da yaş etkili bunda.sen düşün kararını ver ama bir daha uğraşmamak için yine olsa 2 attırırdım heralde

Önümüzdeki ay 29 olacam aslında benim endişem sonrasındaki risk faktörü rahim taşır mı biri birinin sağlığını etkiler mi vs

Canım ikiz olma olasılığı düşük ama var. Bence çift transfer yaptır. Embriyolar rahimde birbirlerini destekliyorlar. O düşük olasılık oluverirse de artık iki tane birden olur
Çift olunca Tutunma yüzdesi artıyor. Bi çok kişi çift koyuyor ikisi de tutmayabiliyor. Süreç uzun ve zor. Başa dönmek de kolay değil. Hayırla İkisi de gelsin inşallah. Rabbim neylerse güzel eyler
Dediğiniz gibi yapayım kızlar haklısınız. Belki de ikisi de tutmayacak bilmiyoruz sonuçta şansı arttırmak önemli. Umarım doktorum da karşı çıkmaz bakalım

Kızlar benım 8. Gün negatifya bıraz once hastalandım ben progestan kullanırken gun 10. Gün pregestan kullanırken hastalandım
Geçmiş olsun canım, ismini hatırlamıyorum ama gecenlerde bi arkadasta aynısını yaşamıştı burda. Doğru vakit zamanda gelsin inşallah, demek ki birazcık daha zamanı var annesi. sen sabırla beklemeye devam et bebisini gelip seni bulacak

Yaşın gençmiş tek de arttırabilirsin aslında
Geçen ay tek koyduk tutmadı senin sürecin de epey zordu tüpe ilerlemişti laparoskopi olmuştun yanlış hatırlamıyorsam. Allah korumuş seni yavrunu ne kadar endişelendin demi diğerine zarar vermiş midir vs diye. İnsan korkuyo işte bakalım p tesi günü gidecem doktora

Ayy çok sevindim canım değerin çok güzel çıkmış inşallah böyle devam eder

35 yaş altına çift yasaya göre yasak aslında. Ama merkezler bazen kılıfına uyduruyor canım
Evet öyle. Geçen transferde tek çözüldü tek transfer yapıldı doktorum bu sefer tek koyuyoruz deyince ordan aklıma yer etti dedim ki diğerlerini bilerek çift dondurttu demek ki tutmazsa diğerinde çift yapacak galiba diye düşündüm gelince detaylı konuşalım deyince de telefonda sormak istemedim

Ben 28 yasinda ilk denememde cift istedim dr um tek koyalım dedi, tutmayınca 2.yi cift koymuslardi. Özellikle ilki tutmayınca ikinciye çifti daha rahat koyuyorlar
Kuzum 35 yaş altına tek olması lazım. Üniversite hastaneleri çift koymuyor. Özeller dediğim gibi bir şekilde o kuralı değiştiriyor.

İnsallah canım benım ilk denememdi şimdi onumuzdeki maçlara bakacaz rabbım hayırlısını versın her daim insallah hepimize kımsenın kucagını da bos bırakmasın inslallah

Kızlar benım 8. Gün negatifya bıraz once hastalandım ben progestan kullanırken gun 10. Gün pregestan kullanırken hastalandım
Önceki tedavimde benim de lekelenmem başlamıştı, test günümdü kan verdim ama kan sonucundan önce adetim başlamıştı. Bu sefer bana daha yüksek doz progestan ve estrofem verdiler. Üzgünüm böyle olması çok sinir bozucu oluyor. İnşallah sonraki tedavinde sağlıkla pozitifi görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…