2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bu benim içinde açıklayıcı oldu canım bende şaşırdım hemşireye dinlenmicekmiyim ama herkes yatıyomuş dedim oda onlar eskidendi kafanı bunlarla yorma kendine dikkat et ama günlü yaşamına devam et dedi:)

Bende birazcık yatsaydım diye bakınca hemsire burdan cikinca istersen alışveriş merkezine gidin dolaşın rahatlarsin demisti ama esim götürmedi küvet, sauna,yüzmek, agir kaldırmak gibi spesifik zaten zararı olabilecek şeyleri saydı onun dışında kesinlikle yatarak geçirme dedi. Keyifli filmler seyret falan diye tavsiyede bulundu bende ne dedilerse yaptım (alışveriş merkezi dışında )

Bir de araştırmalara göre transfer sonrası yatan ile yatmayan arasında sonuçsal fark görülmemiş. Bir deney yapmışlardı, oradan okudum

Hayırlısı olsun inşallah tutacak olduktan sonra tek de tutar hiç canını sıkma.

Merhabalar kızlar, dün ilk tüp bebek görüşmemiz için Fertijin'deydik. Artık SGK ile anlaşmalı olduklarını söylediler. Bizim ilk denememiz olduğu için tam olarak konuya vakıf değiliz ancak bizim için avantajları olduğu açık. Çok güzel bir merkez bayıldım ve üstelik SGK'lı olarak tedaviden yararlanabilecek olmakta harika. Acaba SGK ile anlaşma yapmalarının bizim için avantajları nelerdir, bilgisi olan yazarsa öğrenmek istiyoruz

Aynen öyle canım leblebi gibi ilaç içiyoruz hatta az önce eşimle konustuk bukadar ilac inşallah ilerde kötü şekilde cikmaz vücudumdan diye sen ne yaptın tekrar nezaman kan vereceksin
Gitmedim daha canım. 1 saate falan giderim heralde. Sıkıldım habire kan ver iğne yap, yaptır, serum taktır. Bu kadar zor olduğunu bilmiyordum. Allah herkese nasip etsin bunca uğraşa... Perşembe sabah 122 çıkmıştı bugün 300 falan çıksa da bidaha vermesem artık kan ayın10una randevu almıştım sonra iptal edip 15ine aldım. Hem kese hem kalp göreyim diye, inşallah yani ama böyle Bi mutlu kıpır kıpır olamadım kaç yıldır bekliyorum halbuki. İlaçlar psikolojiyi de etkilediğinden midir nedir hep endişeliyim. Bidaha kanama olur mu, çok okuyoruz 12.haftada kalbi durdu falan öyle olur mu.. İlk hamileliğimde 30.haftada doğum yaptım ya bu da öyle olursa... Kendi kendime anksiyete sahibi olucam böyle giderse

İçinizi ferah tutun Olumsuz yaşadığınz şeyler geçmişte kalmış Bundan sonra herşey su gibi akıp geçsin inşallah

Ayy hadi hayirli haberler ver bize insallah o endişeler emin ol hiç bitmiyor. Kesesi kalp atisi detaylı ultrasonu derken hep diken üstünde oluyor insan benim kızımda 32 haftalık doğdu 1 ay kadar yoğun bakımda kaldik ama elhamdülillah sağlıkla evimize getirdik ve hamileligimin ilk 4 ayi sürekli kanamayla hastaneye koşuturmakla gecti Benimde en büyük korkularimdan biri erken doğum yapmakçift embriyo transfer edildi ama ikisi tutarsa diye korkmuyor da degilim artık rabbim neyi nasip ettiyse yaşayıp göreceğiz

Benim daha önce hiç düşüğüm olmadığı içib doktorum çok önemsememişti. Ben ocak ayında yaptırdım aslında testi ama yeni çıktı sonuçlar işte. Doktorumlada görüştük sadece yatkınlık var gibi hamile kalınca başlarız, transfer öncesi başlamayı düşünmüyorum dedi

Evet benim de çift. Tek bebeği 30a kadar zor taşıdım 2 tutarsa artık bilemiyorum. Benim çok rahattı ilk hamileliği planladığımız ilk ay olmuştu çok rahat bir hamilelikti ama 27.haftada sancılar başladı 30a kadar zor tuttular. Şükür sağlıklı şimdi ama zordu tabi

Ee çok iyi o zaman ohh için rahatlamıştır süreç nasıl ilerliyor ne zaman transfer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…