2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhabalar dün opu oldum yumurtam kalitesiz cikti transfer olmayacağım bu ana kadar pek ağrım yoktu bugün biraz iş yaptım ağrım yok diye ama şu an biraz ağrım başladı kasiklarda ve sanki şişmiş gibi hissediyorum zaten yumurtam azdı ve ise yaramadilar az yumurtaya bu ağrı normal mi sizce

Merhabalar dün opu oldum yumurtam kalitesiz cikti transfer olmayacağım bu ana kadar pek ağrım yoktu bugün biraz iş yaptım ağrım yok diye ama şu an biraz ağrım başladı kasiklarda ve sanki şişmiş gibi hissediyorum zaten yumurtam azdı ve ise yaramadilar az yumurtaya bu ağrı normal mi sizce
Benim 2 yumurta olan opu sonrası ağrım olmuştu Hatta uzun süre devam edip artınca yumurtalık kisti oluşmuştu Öncesinde aldığımız ilaçlardan olabilir

Benim 2 yumurta olan opu sonrası ağrım olmuştu Hatta uzun süre devam edip artınca yumurtalık kisti oluşmuştu Öncesinde aldığımız ilaçlardan olabilir
Anlafim teşekkür ederim doktorum adet olunca gel dedi o zamana kadar gitmezsen sıkıntı olur mu sizce sizin kistler adetle gitti mi acaba

Kızlar size bi şey danışmak istiyorum. Benim embriyolar çift çift dondurulmuş. Eğer bi aksilik çıkmaz transfer gerçekleşirse ve çözüldüğünde ikisi de bozulmamış olursa ne yapayım çift transfer yaptırayım mı? Aslında ikiz olsun deyip duruyorum ama bi yanımda hiç ikiz istemiyor lütfen yanlış anlamayın beni 😔
Benim yaşım 37 biz ikiz istiyoruz kardeş yapmaya yaşımız belki izin vermez düşüncesi ile ama herşey kısmet tabi…senin yaşın genç ise teker teker gidebilirsin ikiz düşünmüyor isen…🌸

Kızlar benım 8. Gün negatifya bıraz once hastalandım ben progestan kullanırken gun 10. Gün pregestan kullanırken hastalandım 😃😃
Eee hani adet olmuyorduk 🙄demekki ilaçlar sayesinde hiçbirşey kesin değil tedavi sürecinde…hayırlısı olsun hakkınızda inşallah en doğru zamanda seninle olsun bebişim sağlıkla…🤲🏻🌸

Benim yaşım 37 biz ikiz istiyoruz kardeş yapmaya yaşımız belki izin vermez düşüncesi ile ama herşey kısmet tabi…senin yaşın genç ise teker teker gidebilirsin ikiz düşünmüyor isen…🌸
Kararımı verdim doktoruma da danışacam iki tane koyduracam. Sonuçta illa tutacak diye bi şey yok belki ikisi de tutmayacak belli olmaz. O yüzden en azından şansı arttırmak istiyorum 🤲🌺

Benim de 17 Haziran'da dondurulmus 3. Gün embriyo transferim var 2 tane koycaklarmis ama çok olumsuz düşünüyorum hep 5., Gün daha iyi diyorlar çok mutsuzum bu yuzden

Kararımı verdim doktoruma da danışacam iki tane koyduracam. Sonuçta illa tutacak diye bi şey yok belki ikisi de tutmayacak belli olmaz. O yüzden en azından şansı arttırmak istiyorum 🤲🌺
Öyle mutlaka benim ilki iki idi ikiside tutmadı Buda iki tutmaz işi yine iki olarak dewam edeceğim🙈🙈🙈ikisinin de tutmama ihtimaline karşın doğru bir karar ama ikiz olursa da bence güzel olur…sağlık kısmını çok düşünmemek lazım yoksa yol alamayız… senin için en hayırlısı ne ise o olsun sağlıkla kucağına alasın bebişini…🤲🏻🌸🫶🏻

Benim de 17 Haziran'da dondurulmus 3. Gün embriyo transferim var 2 tane koycaklarmis ama çok olumsuz düşünüyorum hep 5., Gün daha iyi diyorlar çok mutsuzum bu yuzden
Yooo burada çok okudum üçüncü gün embriyoları ile pozitif görenleri…daha başlamadan olumsuzu çağırma bence güzel düşün güzel olsun🙏

Canim bana dr prograf diye bi ilac verdi bagisiklik baskilayici benimde bebek istedigim 5 yilda bi kac defa dusuk kimyasal vs oldu vucut hep atti bebegi prografi simdi gozum gibi dikkatli iciyorum bana gercekten onun faydasi oldu birde kortizon vermjsti dr vucudumda eksik salgilanan ne varsa oda salgilatiyormus..
Transferden sonrami prograf ve kortizon kullandin canim ?

X