2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hiç sorma ya ocak ayından beri hep yokuş gitti sürecim Hayırlısı olsun artık.
Hadi bakalım inşallah bu sefer pozitifi yakalayacaksın

Aynı bende öyle düşünüyorum senin ilk hamilelikte mi tüp bebekle olmuştu. benim ilkide çok kolay olmadı 3.aşılamada hamile kalmistim. Bundada aşılama denedik ama hiç tutmadı tüp bebeğe geçtik 1-2 denemede olur ya diye düşünüyorduk ama 4.transfere kadar geldik inşallah tutarsa

Gözün aydın Yumurta sayına çok takılmıştın bak, ne güzel 4 embriyon olmuş. Transferin de hayırlı olsun

İlki korunmayı bıraktığımız ilk ay olmuştu. Tedavi yoktu. Bunda 2 aşılama oldu 2.5 yıldır bekliyoruz yaklaşık. İlk tüp bebek denemesi bu. Şimdi çıktı sonucum da. 330 olmuş. 122ydi 2 gün önce. Ptesi tekrar kan demezler umarım.. İnşallah güzel devam eder,

Kızlar size bi şey danışmak istiyorum. Benim embriyolar çift çift dondurulmuş. Eğer bi aksilik çıkmaz transfer gerçekleşirse ve çözüldüğünde ikisi de bozulmamış olursa ne yapayım çift transfer yaptırayım mı? Aslında ikiz olsun deyip duruyorum ama bi yanımda hiç ikiz istemiyor lütfen yanlış anlamayın beni

Çok iyi maşallah kaçıncı kez kan verişin

Cift embriyo transferlerinde cift tutma oranına bak canım internette. ben genelde cirfter gidiyorum düşük olanda biri tutmuştu, diğerleri hic tutmadi. Bana göre sadece birini koyup tutma yüzdesini düşürmekteyse ikisini koydur şansın çok olsun biri çöpe gidecekse yazık kuzuya onları ne zorluklarla besleyip büyütüyoruz bu transferde cift bakalım pazartesi ogrencem sonucu

Canım ikisinin birden tutunma ihtimali çok yüksek değil aslına.. yanılmıyorsam %10 gibiydi.. ama çift embriyo daha fazla hormon salgılattığı için bir tanesinin tutunmasını da arttırıyor.. bence kesinlikle iki koydur.. ikisi de seninle kalmak isterse de kalsın ne güzel, ikisi de senin bebeğin olur

Çift olunca Tutunma yüzdesi artıyor. Bi çok kişi çift koyuyor ikisi de tutmayabiliyor. Süreç uzun ve zor. Başa dönmek de kolay değil. Hayırla İkisi de gelsin inşallah. Rabbim neylerse güzel eyler

Canım ikiz olma olasılığı düşük ama var. Bence çift transfer yaptır. Embriyolar rahimde birbirlerini destekliyorlar. O düşük olasılık oluverirse de artık iki tane birden olur

Hadi inşallah sımsıkı tutunmuşlardır kuzucuklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…