2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Bugun kan gunumdu doktorumun istedigi.
24 mayısta taze transfer oldum.
İnsallah sen olumlu sonuc alırsın.

Bu arada ben 6. gunden itibaren erken gebelik testi yaptım silik cizgiler vardı ama kan sonucu negatif cıktı. Koyulasmadıgı icin anlamıştım tutunmadıgını. Test yapmayın bolca stresten baska bisey değil. Diger denemelerimde yapmayacagım.

Allah büyük yeni transferlerde pozitif haberleri ile tekrar birarada oluruz bizde inşallahhhh…

Kan ile mi baktın canım
Evet
evet senın silik teslerı gördüm benım 6.gün den beri az az lekenmem var hala gecmedi yani adet tarıhıme denk gelyor basladı ama progestandan sokulemıyor galıba nasıbımız yokmus bunda rabbşm herseyın iyisını bilir bıdakine insallah

Merhaba ben de adanadayım. Acıbademle anlaşmalıydı doktorum. 15bin tüpbebek tuttu. İlaçlarla 20 yi falan buldu sanırım. Sen nerede yaptırmayı düşünüyorsun?
Acıbadem de Volkan hocadan memnun kaldınız mı ödemeler peşin mi bir de taksit yapıyorlar mı cevaplarsanız sevinirim Adana için araştırmadayız

Aslında doktorların dediğine uymak lazım öncesinde test yapmak hem yanıltıcı oluyor hem de boş yere strese sebep oluyor. Ben söz vermiştim kendime test yapmıcam diye ve de yapmadım ilk transferimdi. Bidahaki sefere 12 gün Boyunca transferi testi unut kafanı başka şeylerle meşgul et inşallah pozitif sonuç alırsın

12. Günü bekle ozaman yaptır dedi kekenleye bile bisey yapmadı anlıcan varsa erken test iyi degil birdaha denersem test metst yapmıcam son gün yapcam dediklerı gibi kafa karısıklıgı bol bol
Bende 8. Gün kanda belli olur kesin diye o zamn yptirmayi düşünüyorum testi doktorun ne diyor

Çok doğru. Artık bende öyle yapacagım. Amin insallah Sizin pozitif oldu mu?

İlkinde ben de beklemiştim canım. Ama üst üste negatif olunca beklemesi gerçekten zor oluyor. Umut etmekten korkuyorsun, olumsuz da düşünsen kötüyü çağırmaktan korkuyorsun

İlkinde ben de beklemiştim canım. Ama üst üste negatif olunca beklemesi gerçekten zor oluyor. Umut etmekten korkuyorsun, olumsuz da düşünsen kötüyü çağırmaktan korkuyorsun
Muhakkak zor oluyordur kolay şeyler değil yaşananlar ama test de yapsak sonucu değiştiremiyoruz sadece kendimizi üzüyoruz. Rabbim en yakın zamanda tüm negatif sonuç alanlara hayırlı evlatlar nasip etsin

Canim benimde dün akşamdan beri lekelenmem durdu bende perşembe yaptırdım igneyi normalde günüm bugündü ama ikinci igneyi yarın yaptir dedi inşallah yarın hem ignemi yaptıracağım hemde sonuc icin kan verecegim. Benim ağrı sızı pek yok arada ayaga falan kalktığımda kasiklarimda kasılma oluyor birde sağ bacağımda sanki kasılma çekilme var gibi. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik inşallah bende yarın hayırlı haberler alirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…