2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canim 2 tane histereskopi var eğer işlem yapmayacaksa rahimde genelde ofis histereskopi yapılıyor. Bana da ofis histereskopi yapıldı hem rahime bakıldı hem çizik atılmıştı çok zor ve uzun bir işlem degil

Aminnn canım hepimiz için aminnnn Maşallah çok güzel bir duydu umarım bebeklisinin kalp atışını da duyabilirsin. Kalp atışını duymak icin vajinal muayene sart mi?

Canim 2 tane histereskopi var eğer işlem yapmayacaksa rahimde genelde ofis histereskopi yapılıyor. Bana da ofis histereskopi yapıldı hem rahime bakıldı hem çizik atılmıştı çok zor ve uzun bir işlem degil
Ne olduğuna bakmam gerekiyor dedi dr eğer herhangi birşey görürsem alırım dedi fiyat ne odemistiniz

İlaçları keseli 4 gün oldu ne zaman adet olurum bilmiyorum ama adetini ol gel kaldığımızdan yerden devam edelim dedi doktorum. Umut doldum yeniden
İlaçları kestikten 5 gün sonra olmuştum ilk transferden sonra bunda da iki gün oldu bırakalı bakalım bunda ne zaman olacak

Dualarım seninle…inşallah su gibi geçsin süreç olumlu sonuçlarla transferini ol sonrası sağlıkla we mutlulukla ilerlesin inşallah…

Öncelikle yeni sürecinizde hayırlı sonuçlar alırsınız umarım. Transferim öncesi ben de histeroskopi yaptırmıştım. Anestezi altında oldu benimki, endrometrium tespit ettiğini ve aldığını söylemişti, ayrıca çizik attığını biliyorum. İşlemin başarılı geçtiğini söyledi doktorum. Bu işlemden 1,5 ay sonra transferim gerçekleşti. Ben transferime olumlu etki ettiğini düşünüyorum. Bu işlem için anestezi dahil 7000 TL ücret ödemiştim Şubat ayında.

Canım negatiften sonra iliski durumunda hamile kalman imkansız degil ama uzak bir ihtimal, çünku transfer oncesi kullandığımız ilaçlar o ay ki yumurtlamayı baskiliyor
evet ben negatiften sonra bak yumurtlayamadım daha, sanırım sonraki adette düzene girerim, o yüzden 2 ay dinlenme diyorlar

evet ben negatiften sonra bak yumurtlayamadım daha, sanırım sonraki adette düzene girerim, o yüzden 2 ay dinlenme diyorlar
Doktora sordum baskilama transferden onceki donemi kapsiyor. Hatta o yuzden bakalim kac yumurtan var dedi. 5 yumurta göründü. Senin yilda kadınlar surekli yumurtlamazmış oda bu aya denk geldi senin canim.

Birde eylul ayindaki transfere kadar biesteron ve fortilex diye 2 vitamin verdi. Dogal yoldan gebelik olusmasina yardimci olmasi icin verdi.
ay ben eş paketi aldım vitamin olsun diye de pazartesi d vitaminine baktırcam, ben taktım bu nk paneline pazartesi baktırcam, içim rahat etsin, bir şeyi daha eleyeyim kafamdan en azından, amh a da baktırmak istiyorum, cd56 tahlili 650 tl, amh da 310 tl , bir sürü para dağıtmaya devam

cd56 tahlili ne ıcın yapılıyor kuzum ?

Doktorun canlı bi şekilde rahmine bakacak müdahale etmesi gereken bi şey görürse müdahale edecek. Polip miyom perde vs.. Bende girdi baktı(anestezili) çok şükür bi şey çıkmadı eski adetlerden kalan kan pıhtılarını temizlemiş bi de çizik atmıştı. O yüzden de işlemim kısa ve ağrısız olmuştu. Aslında böyle şeylerin tüp bebek işlemine karar evresinde yapılması gerekiyo sonrasında kafada soru işareti olmaması adına.

Benim dusuklerim oldugu icin bu katil hücreler icin esimden 3 ayda 3 defa her seferinde 8 tup kan alinip beyaz hücrelerini bana koldan asi yaptilar. Vucudum bebeği kabul etsin atmasin diye. Bagisikligi baskiladilar tuttu gibi kimyasala dondu sonra. Hatta intralipid serumda yapıldı. Ama ben 1 hafta sonra ise basladim ve ilk gun belim kasiklarim cok agridi. Bir dahakine3 hafta izin alicam. Dinlenicem evde. Yani tedavisini oldum. Faydasi oldu gibi tutunmaya calisti embiryo. Biesteronda dhea varmis oda embiryoyu tutunmasina yardimci oluyormus. Valla 60 bin gitti 15 daha gidecek. allah yardimcimiz olsun.

ah ah ben üniversitede tüp bebek yaptırdım ya ilaçları iğneleri verdi embriyo transferi tamam, aslında bakılsa bu aşamada hepimze de rahat kafa ile devam edilse

ah ah ben üniversitede tüp bebek yaptırdım ya ilaçları iğneleri verdi embriyo transferi tamam, aslında bakılsa bu aşamada hepimze de rahat kafa ile devam edilse
Benim doktorum histeroskopi yapmadan tüp bebek işlemlerine başlamam dedi. Varsa öncesinde müdahale etmek sonrasında da içimizin rahat etmesi önemli dedi. Dediği gibi de yaptık histeroskopi ve sonrası tüp bebek. Transferim negatif sonuçlandı. Biraz önce konuştuk histeroskopi yaptık rahminde herhangi bi sorun olmadığını biliyoruz o yüzden ekstra bi şey yapmadan devam edebiliriz kaldığımız yerden dedi. Ama bakmasaydı rahme acaba bi de histeroskopi mi yapsak rahimde bi sıkıntı mı var falan diyecektik kafamızda soru işareti olacaktı

cok mantıklı canım,
hangı bolum bakıyor ona ?

Benim de özelde yaptırmayıp devlette yaptırdığım pıhtılaşma testim yeni sonuçlandı. Pıhtılaşmam varmış. O yüzden embriyo tutunamadı kimyasal oldu kesin en azından yeni tedaviye başlarken bileceğiz artık sorunun ne olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…