2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hastahane test fiyatlari cok degisiyor. Bikac yerden fiyat al oyle yaptir. Ben profestan testini 550 dedi medical park medipolde 240 tl verdim

Benimde pihtilasma var diye oksapar kullandim. Tuttu sonra kimyasal oldu. Kismet birazda

evet bak bende soru işareti var, boşuna para gitti diye kendimi yiyorum şimdi ne kadar neye ne verecez neyi satacaz ya da kredi çekecez zorlu zamanlar temmuzda

bendede pıhtılasma cıktı,
asılama ıle bır kımyasalım var benımde

Aynen önemli olan oymuş o normal olsaydı diğerlerinin çok önemi yokmuş. Öyle dedi genetikçi

Yaa öyle mi doğru kısmet tabi birazda
Benimde faktör 5 ve 2 normaldi .şu diğer ikisi heterozigot diyordu onları çok önemsemediler ama yine de kan sulandırıcı başlandı sonra kanama olunca kestiler

bendede pıhtılasma cıktı,
asılama ıle bır kımyasalım var benımde

İnşallah bu sefer tutacak bebişler. Artık sorunu biliyoruz bu beni rahatlatıyo
Benimde faktör 5 ve 2 normaldi .şu diğer ikisi heterozigot diyordu onları çok önemsemediler ama yine de kan sulandırıcı başlandı sonra kanama olunca kestiler

Bazıları doğum yapana kadar kullanıyormuş iğne yada hapı, bi arkadaş daha vardı oda aynı senin gibiydi kanaması olunca kesmişlerdi. İnşallah sağlıkla kavuş sende yavruna

ınsallaahh canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…