2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ewet onlar test yapmamıza kan vermemize karşılar aslında vardır bir bildikleri deyip bekleyebilsek işte sabırsızız bizde🙈🙈🙈devam et sen yine can çıkmayınca umut kesilmez bilemeyiz ki…🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Öylelermiş resmen ya bende şimdi anladım .
Ne yapalım canım 12 gün beklenir mi, sabır taşı olduk🤣🤣 Pazartesi negatif sonucunu ikinci kez almamı istiyorlar başka bir şey degil ama devam etcem tabi dinlemek lazım doktorlarimizi🥰

Allah razı olsun geçti gitti diyorum Rabbim kimseye yaşatmasın o hastalığı 🤲🤲🤲
Ah ah inşallah 2 ay sonra tekrardan başlarız 🥰
Bendeki ilaçlar estrofem günde 5 tane, progestan ağızdan alıyorum sabah akşam, coraspirin, dekort, folic asit, oksapar iğne, progestan iğne, 5 günde bir proluton depot yazarken yoruldum. He bir de radyoterapi kaynaklı tsh artisim çıktı onun içinde levotiron kullanıyorum
Ay canım yazarken de yorulursun içerkende cok ama devam et ben edecem ben devlette yaptım kanamam lekelenmem olunca gittim dr dediki pazartesiye kadar devam dedi yapcak biseyımız yok dedi devam etcem

Kızlar dün tam kan sayımı yaptırdım. Bi sürü kimyasal giriyor vücudumuza bi baktırayım istedim. Trombositim tavan yapmış durumda. Henüz doktorumla iletişime geçemedim. Yılda bi kaç kez tam kan sayımı yaptırırım ilk defa Trombositimin yüksek olduğunu gördüm🙄 bilgisi olan?
Trombosit sanki pıhtılaşma ile alakalıydı emin değilim ama

Haklısın ama ne yapalım Buda bizim sınawımızmış Allah sağlık wersin alıştık hepsine🤭🤭🤭bu defa olmazsa bir daha deneyeceğiz tabiki biz elimizden geleni yapıyoruz neticede kuzum gerisi Allah’ın takdiri…🤲🏻🫶🏻🌸🥰

Canim doktorum ilac ve iğnelere devam dedi, pazartesi kan vermemi istiyor. Neyse 7 tanecik iğneyi olayım 3 günde az daha morarsin kalçamız😅 Ay kafayı yiyorum sanırım
Çok erken yaptırdın testi bir iki gün de neler degisiiyor beta iki kat çıkıyor bekleyelim canım 2 gün daha. Bugün cuma al Bi abdest dua et hepimize herkesin hayırlısını nasip etsin allah

Insallah canim ama artık çok yoruldum sürekli aynı şeyleri yaşamaktan rabbim hayırlısını versin ne diyeyim😔
Bende yorgun hissediyorum zaman zaman we diyorum ki Esra anne olmak kolay değil bu da senin sınavın diyorum we kendime geliyorum…şuan olumsuzu görürsem planımı bile yaptım Rabbim kısmet ederse…hayırlısını sağlıkla nasip etsin mevlam hepimize inşallahhhhh🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kızlar transferin 3 gunundeyim. Bu Protestan fitil hem çok ilri gitmiyor hende artık çok fazlasıyla dışarı çıkıyor rahim duvarı acaba incelemeye mi başladı ki ben mi öyle düşünüyorum yoksa hani adet olacağımız zaman rahim aşağı doğru iner gibi hissederiz ya o şekilde hissediyorum

Trombosit sanki pıhtılaşma ile alakalıydı emin değilim ama
Pıhtılaşma sorunum yok pıhtılaşma testi yaptırmıştım çok şükür sıkıntı çıkmamıştı. İletişime geçtim doktorumla zaman zaman demir eksikliği böyle bi durum yaşatırmış ciddi bi şey değil demir takviyesine devam dedi.

Kızlar merhaba, daha önce hepinize yorumlar yazarak baştan beri takip ettim.Rabbim müsaade etti ve bugün hastalandım.Yarın doktora gidiyorum.Bakalım kaç yumurta görecek.Yaşım 39 ve amh değerim yerlerde geziniyor.Yaklaşık iki aydır ciddi takviyeler alıyorum.Balım opuyu bende görebilecek miyim ve sizler gibi transfer heyecanını yaşayabilecek miyim.4. denemem bu benim.İlki tuttu fakat kalp atışı duyamadık ve kürtaj oldum.Diğer ikisi hiç tutmadı.Sonra doktor değiştirdim opu oldum fakat sağlıklı yumurta çıkmadı.Şimdi yeni bir başlangıç beni bekliyor.Dualarınıza talibim.

Merhaba arkadaşlar iki gün önce test verip negatifi almıştım ama drla irtibata geçmedim bugün tekrar test verdim dra sonucumu attım Dr ve emriyolog un ortak kararı rahime histereskobi ile bakmak aranızda histereskobi ile rahime baktiran oldumu nasıl oluyor

X