2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ay ben eş paketi aldım vitamin olsun diye de pazartesi d vitaminine baktırcam, ben taktım bu nk paneline pazartesi baktırcam, içim rahat etsin, bir şeyi daha eleyeyim kafamdan en azından, amh a da baktırmak istiyorum, cd56 tahlili 650 tl, amh da 310 tl , bir sürü para dağıtmaya devam
Hastahane test fiyatlari cok degisiyor. Bikac yerden fiyat al oyle yaptir. Ben profestan testini 550 dedi medical park medipolde 240 tl verdim

Benim de özelde yaptırmayıp devlette yaptırdığım pıhtılaşma testim yeni sonuçlandı. Pıhtılaşmam varmış. O yüzden embriyo tutunamadı kimyasal oldu kesin🥺 en azından yeni tedaviye başlarken bileceğiz artık sorunun ne olduğunu
Eki Görüntüle 3078209
Benimde pihtilasma var diye oksapar kullandim. Tuttu sonra kimyasal oldu. Kismet birazda

Benim doktorum histeroskopi yapmadan tüp bebek işlemlerine başlamam dedi. Varsa öncesinde müdahale etmek sonrasında da içimizin rahat etmesi önemli dedi. Dediği gibi de yaptık histeroskopi ve sonrası tüp bebek. Transferim negatif sonuçlandı. Biraz önce konuştuk histeroskopi yaptık rahminde herhangi bi sorun olmadığını biliyoruz o yüzden ekstra bi şey yapmadan devam edebiliriz kaldığımız yerden dedi. Ama bakmasaydı rahme acaba bi de histeroskopi mi yapsak rahimde bi sıkıntı mı var falan diyecektik kafamızda soru işareti olacaktı 🤷
evet bak bende soru işareti var, boşuna para gitti diye kendimi yiyorum :KK43: şimdi ne kadar neye ne verecez neyi satacaz ya da kredi çekecez zorlu zamanlar temmuzda

Benim de özelde yaptırmayıp devlette yaptırdığım pıhtılaşma testim yeni sonuçlandı. Pıhtılaşmam varmış. O yüzden embriyo tutunamadı kimyasal oldu kesin🥺 en azından yeni tedaviye başlarken bileceğiz artık sorunun ne olduğunu
Eki Görüntüle 3078209
bendede pıhtılasma cıktı,
asılama ıle bır kımyasalım var benımde

Aynen önemli olan oymuş o normal olsaydı diğerlerinin çok önemi yokmuş. Öyle dedi genetikçi

Yaa öyle mi doğru kısmet tabi birazda 🤷🏼‍♀️
Benimde faktör 5 ve 2 normaldi .şu diğer ikisi heterozigot diyordu onları çok önemsemediler ama yine de kan sulandırıcı başlandı sonra kanama olunca kestiler

bendede pıhtılasma cıktı,
asılama ıle bır kımyasalım var benımde

İnşallah bu sefer tutacak bebişler. Artık sorunu biliyoruz bu beni rahatlatıyo🤷🏼‍♀️
Benimde faktör 5 ve 2 normaldi .şu diğer ikisi heterozigot diyordu onları çok önemsemediler ama yine de kan sulandırıcı başlandı sonra kanama olunca kestiler

Bazıları doğum yapana kadar kullanıyormuş iğne yada hapı, bi arkadaş daha vardı oda aynı senin gibiydi kanaması olunca kesmişlerdi. İnşallah sağlıkla kavuş sende yavruna🤩

Eklentiler

• IMG_20220603_162834.jpg
    IMG_20220603_162834.jpg
    134,7 KB · Görüntüleme: 39
İnşallah bu sefer tutacak bebişler. Artık sorunu biliyoruz bu beni rahatlatıyo🤷🏼‍♀️

Bazıları doğum yapana kadar kullanıyormuş iğne yada hapı, bi arkadaş daha vardı oda aynı senin gibiydi kanaması olunca kesmişlerdi. İnşallah sağlıkla kavuş sende yavruna🤩
ınsallaahh canım

X