2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İlk transferde bende oyleydim. Su ic gel wc ye sıkışık ol dediler, surekli ictim durdum Allahimmm sonra tutmak ne zor oluyor sonra korka korka biraz biraz yapiyordum depoda biraz su bırakarak burda ki dr um saat ve miktar verdi de rahatladim. 10:30 da wc ye cikip boşaltma yap, 11 de 750 ve 1 lt arası suyu icmeye başla dedi. Toplamda 1 küçük şişe ve 1 su bardağı ictim yavas yavas. 11:15 te iceri aldılar 11:30 da rahatsız etmeyecek sıkışıklığım vardı.

Son düzenleme:
Üniversite hastanesi ve özel çok fark etmiyor o zaman. Özelde tedavi 15000 tuttu, ilaçlar da hemen hemen o kadar tuttu. Maddi, manevi zor bir süreç kolaylıklar diliyorum
kesinlikle fark yok, çünkü özele giriyor imiş bizim durumlar ki esas bize yardım eli uzatılması lazım maddi açıdan

ayyyy valla benim gittiğim yer göya üniversite hastanesi, kredi çektik bizde, 25 bin tl ödüyoruz şimdi kayserideki yeri düşünüyorum ve gene kredi gene sil baştan
Rabbim bu yola baş koymuş herkesin yardımcısı olsun, kadinlar olarak biz ceremesini çekiyoruz ama masraf kısmı da ayrı bir dert…İnshallah pozitifleri görür borçları unuturuz, sonra da bebislere anlatırız sana ne para harcadım ne masraf yaptım diye

Ya birde normal test yaptım onda hiç görunmedi erken testte bile cok az belli normal demi böyle olması?
Bende aynı gün normal yapmıştım ama test biraz ıslak utandım atamadım normalde çok belirsizdi eşim korktu gönderince bişeymi oldu dedi hatta erken gebelik testi aldı çıkınca rahatladık :)

Canım doktorumuz aynı

Canım hep pozitif dusunuyorum ben olmazsa minacicik üzülcem sende öyle yap bugun bşraz korktum peçeteye degişik bisey geldı ama sonra bşttş rabbim herseyın hayırlısını nasıp etsın açhepmşzşn adına en hayırlısı neyse o olsun insallah

Çok iyi yapıyorsun aynen ben ve eşimde pozitifiz şükür. Ben bundan öncede 3 olumsuz gördüğümde eşimle hayırlısı böyleymiş sağlık olsun deyip gezmeye çıkmıştık bize bahane olsun her durumda gezmelere hazirim

Benım ik denemem insallah görcez o pozıtıfı her zaman her seyın hayırlısını iştedım allahtan insallah hakkımızda hayırlıdır bebıs

Benım ik denemem insallah görcez o pozıtıfı her zaman her seyın hayırlısını iştedım allahtan insallah hakkımızda hayırlıdır bebıs
Aminnn canım inşallah benim 2. dondurulmuş transferde pozitif görmüştüm ama bi sure sonra düşük oldu bu 4. oldu. Bizim anne olmamiz icin bu yollardan geçmemiz gerekiyormus sonunda hayırlısıyla bebislerimize kavuşalım da hic biri gözümde degil

Aynı benımde olursa dünyanın en mutlu insanı olacam insallah

valla şu anki çektiklerim kucak dolunca geçerde ama var ya ben o sıpaya neler edecem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…