2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim bi arkadaş hamile 5 aylık.. Daha hiç bi hareketini hissetmedim diyodu ultrasonda görmesem hamileyim karnımda bebek var demem diyodu seninki daha 10 günlük ordadır annesi hissettirir varlığını yakında
Haha o daha farklıymıs yani aslında tutmadıgını dusunuyorum demek istemistim aşırı silik bi çizgi cunku

Evet canim gordum cok sukurminnakimi bu hafta bebek haftaya da kalp atisi dedi dr. Insallah Allah nasip ederse gormek duymak nasip olsunrabbim sizlerinde gonlunuzden gecen hayirli evlatlari sizlere nasip etsin
Dün gördüm canım keseyi haftaya da inş bebişi görürüz
Maşallah İnşallah sağlıkla bebişi de görür, kalp atışını da duyarsınız

ayyyy valla benim gittiğim yer göya üniversite hastanesi, kredi çektik bizde, 25 bin tl ödüyoruz şimdi kayserideki yeri düşünüyorum ve gene kredi gene sil baştan
Üniversite hastanesi ve özel çok fark etmiyor o zaman. Özelde tedavi 15000 tuttu, ilaçlar da hemen hemen o kadar tuttu. Maddi, manevi zor bir süreç kolaylıklar diliyorum

İnsallah canım o pozıtıfı görcen ve dogurcaksın canım rabbim den umut kesılmez
Ayyyy ağzın ballll yesin sen konuş, hep konuş maşallah ne güzel konuşuyorsun öyle. Kesinlikle dr a gitsemde, Rabbim ben senden istiyorum, sen ol demedikçe hic birsey olmaz hazinenden bizlere de hayırlı evlat nasip et diyorum. Vardir elbet vakti zamanı inşallah çok yas almadan nasip olur

Korkma canım drlar özellikle tembih ediyor bu tarz birsey yaşayabilirsiniz kırmızı olmadikca panik yapmayın diye. Aklında böyle birsey yokken bir anda görmek seni tedirgin etmiştir ama rahatlat kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…