2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Umarim canim ise yararda sonuca ulasirsin.
Subyan muskasina taktim ben. Dusuklerim ve tup bebek kimyasallarim var. Işe yarar belki herseyi elemek istiyorum

Aminnn

Him. benim rapor hakkim vardi. Gittigim yer sgk anlasmasi yoktu. Ben odedim 55 bin ilac hepsi icinde. 2 ay sonra sgk ile anlasma yapti. Kredi oduyorum kac aydir bos yere
ayyyy valla benim gittiğim yer göya üniversite hastanesi, kredi çektik bizde, 25 bin tl ödüyoruz şimdi kayserideki yeri düşünüyorum ve gene kredi gene sil baştan

amin

Evet canim gordum cok sukurminnakimi bu hafta bebek haftaya da kalp atisi dedi dr. Insallah Allah nasip ederse gormek duymak nasip olsunrabbim sizlerinde gonlunuzden gecen hayirli evlatlari sizlere nasip etsin
Dün gördüm canım keseyi haftaya da inş bebişi görürüz

Ayy maşallah yerim onların keselerinii Allahım kalp atışlarını duymayı da nasip etsin amiiiiinnnnn

o nedir ay ben cahil kaldım ya :)
Cocuk tutunsun düşük olmasin diye. Olumlu sonuc alan insanlar var. Hersey tabiki allahin izniyle. Benim anneminde 3 yil dusugu olmuş sonradan bu tarz bisey yaptirmis diye duydum. Annem vefat ettigi icin soramiyorumda. Simdi bu sübyan muskasini bende dusunuyorum. Koruma amacli

duymadığım birşey canım, bu yolda çok şey yeni yeni öğreniyorum

Kullandığımız ilaçlar tüp bebek süreci etkilemiş olabilir mutlaka düzene girecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…