2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaptığın bütün planlar olumlu enerji yaratıyor 🤩 yapmaya devam et. ☺️
Ay yapmam mi son hızla devam ediyorum 😅😅 sende yap dua yerine geçer inşallah planlarımızı gerçekleştirmeyi nasip eder Rabbim bizlere ❤️ Simdi günlük yürüyüşe çıkıyoruz eşimle, Allah nasip ederse pozitiften sonra da doğuma kadar günlük yürüyüş yapmayı planlıyorum 🙃

Ay yapmam mi son hızla devam ediyorum 😅😅 sende yap dua yerine geçer inşallah planlarımızı gerçekleştirmeyi nasip eder Rabbim bizlere ❤️ Simdi günlük yürüyüşe çıkıyoruz eşimle, Allah nasip ederse pozitiften sonra da doğuma kadar günlük yürüyüş yapmayı planlıyorum 🙃
İnşallah canım 🙏❤️ Yürüyüşün çok faydasını görürsün. Yürüyüş rahme kan akışını da düzenliyor. Biz de yapıyoruz ara sıra, pozitif olursa her gün yapmayı planlıyorum ben de.

Evet haber alıyorum hergün. 7 tane cücemiz var 😅 3 tane 8 hücre, 2 tane 6 hücre, 2 tane de 5 hücreliydi galiba.. tam kaliteleri falan son gün söyleyecekler sanırım..
Maşallah ne güzel benim 2 yumurta aldılar bu geçtimiz cumartesi biri olgunlaşmamış dediler diğeri için hep aradılar bugun yine aradılar 8 hücreli embriyonuz oluştu artık donduruyoruz dediler bununla ilgili ben nasıl bilgiler alabılırım Dr dan yani bilgi verirler mi ilk kez yaptırıyorum okuyorum arastırıyorım ama bilgim olmayan durumların içinde buldum bi anda kendimi buradaki yorumlara bakıyorum 😇

Evet ne yazık ki 😔 sizin de benim gibi yaş durumunuz vardı değil mi? Bir dünya prim alıyor sgk ama bir kuruş ödemiyor, tam haksızlık işte.
Bu sefer özelde mi yaptıracaksınız?
evet aynen benim de yaş var malesef ve ben aslında tartışmada yaptım yani bize daha çok maddi destek vermeleri gerek çünkü zamanımız azalıyor, fakat dedikleri sadece yapacak birşey yok, yani üniversite hastanesinde yaptırdım ama özelden farkı olmadı malesefi şimdi araştırdığım doktor ve hastanede aynı fiyatlara geliyor, yani her şekilde bizler özelden muamele görüp paran varsa gel moduyuz

İnşallah canım 🙏❤️ Yürüyüşün çok faydasını görürsün. Yürüyüş rahme kan akışını da düzenliyor. Biz de yapıyoruz ara sıra, pozitif olursa her gün yapmayı planlıyorum ben de.
Güzel havalara da denk gelecek ki sıcak sıcak yürürüz, soğuklarda da doğururuz artık 🥶

evet aynen benim de yaş var malesef ve ben aslında tartışmada yaptım yani bize daha çok maddi destek vermeleri gerek çünkü zamanımız azalıyor, fakat dedikleri sadece yapacak birşey yok, yani üniversite hastanesinde yaptırdım ama özelden farkı olmadı malesefi şimdi araştırdığım doktor ve hastanede aynı fiyatlara geliyor, yani her şekilde bizler özelden muamele görüp paran varsa gel moduyuz
Özelde de sen karar verene kadar bir ilgi bir alaka, isleme baslayinca ilgi birden dusuyo sonucta negatifse daha vahim 😠 ben özele gitmistim ama dr umdan hiccc memnun kalmamıştım. Güya arkadaşımın dr u ve ikizleri oldu diye gittim

Benim de öyleydi 😊 aah o iç pazarlıklar.. Bu kadar bekledim, herhalde kan testini beklerim, kaldı 2 gün. Esasında yarın sabah idrar testi yapmak için dürtülüyorum 🤣 eşimin doğum günü pozitif çıksa müthiş bir hediye olur ama bakalım cesaret edebilecek miyim?
Senin testin ne zaman?
benim test günü 2 haziran perşembe günü :)

Aygül hoca ekstra destekleyici bir tedavi uyguladı mı? Hastaneden süreçten memnun kaldınız mı? Gözlemlerini neler?.
Bu arada hayırlı olsun. Sağlıkla doğsun bebeğiniz...
Teşekkür ederim inşallah burdaki kimsenin kucağını Allah boş bırakmasın.benim önce 2 aşılamam oldu tutmadı.zaten ihtimal yüzde 15 demişti doktor.yaş da 37,5 olunca daha fazla vakit kaybetmeden tüp bebeğe geçtik.yumurta büyütme ilaçları ve fenomom vitamin kullandım.yumurta toplamadan sonra 2 ay dinlendirdi doktor Rahmi.ilaçların etkisi azalsın diye.sonra istersen histeroskopi yapalım dedi ama fiyat 6000 bana çok geldi önce transfer yapalım tutmazsa histeroskopi yaptırırım diye düşündüm yaptırmadım.2 tane a kalite embriyo atıldı.aslında ikisi de tutmuştu ama biri tüpte kaldı maalesef dış gebelik oldu diğeri benimle çok şükür.hamileyken birde ameliyat geçirmek zorunda kaldım.doktor bu süreçte hep yanımdaydı ameliyatıma başka doktor girmesine rağmen kendisi de girdi.zaten bütün hasta takibini kendisi yapıuor başka doktorla çalışmıyor o da diğer bir artısı.benim içime sindi ben memnunum inşallah sağlıkla kucağımı alırım yavrumu

Aygül hoca ekstra destekleyici bir tedavi uyguladı mı? Hastaneden süreçten memnun kaldınız mı? Gözlemlerini neler?.
Bu arada hayırlı olsun. Sağlıkla doğsun bebeğiniz...
Birde destekleyici tedavi olarak fenomom için yumurta gençleştirmeye çok etkili demişti.ben ilk gittiğimde 6-7 yumurtam çıkıyordu maximum ama yumurta toplarken 12 tane toplandı 10 tanesi döllendi.benim için çok iyi bir rakam ilaç gerçekten fayda etmiş.bunun dışında transferden önce ve sonra toplamda 4 kere serum aldım tutunma kolaylaştırıyormış.birde transferi rahim yapıştırma yöntemi ile yapıyor.embriyoları yapıştırıcı ile birleşikte rahme gönderiyor tutunma kolaylaşsın diye.artı çatlatma iğnesi dediğimiz ovitrelleyi de transfer günü ve 4 gün sonra uyguladım o da beta hcg salınımını artırarak yine tutunmayı kolaylaştırıyormuş

Maşallah ne güzel benim 2 yumurta aldılar bu geçtimiz cumartesi biri olgunlaşmamış dediler diğeri için hep aradılar bugun yine aradılar 8 hücreli embriyonuz oluştu artık donduruyoruz dediler bununla ilgili ben nasıl bilgiler alabılırım Dr dan yani bilgi verirler mi ilk kez yaptırıyorum okuyorum arastırıyorım ama bilgim olmayan durumların içinde buldum bi anda kendimi buradaki yorumlara bakıyorum 😇
Bence doktorlara güvenmekten başka çaremiz yok. Sanırım 3.günde dondurdular. Bizim 2 tanesi 5.güne gitti, taze teansfer yaptılar ama onlar da tutunamadı malesef. Doktorlar bu işi sürekli yaptıkları için en iyi olasılığa göre ilerliyor, tabi ellerinden gelenin de bir sınırı var. Ama aşırı bilgi insanı daha çok strese sokuyor o yüzden hiç endişelenmeyin her şey güzel olsun inşallah 🌿

Ne güzel havuzunuzda bir embriyonuz olmuş ❤️ Şimdi tekrar tedavi olup tekrar yumurta mı toplatacaksınız? Cumartesi toplanıp bugün dondurulmuşsa 3.gün embriyosu. Başka verecekleri bir bilgi yok. Umarım tedavi süreciniz kolaylıkla geçer ve olumlu sonuçlanır 🙏

Ben de araştırmıştım üniversite hastanesinde yaptırayım diye. Fiyatları duyunca vazgeçtim. Orada bekleme filan da söz konusu olunca özelde yaptırdım. Aynı parayı veriyoruz ama en azından konforunuz oluyor. Bekleme filan olmuyor, işler biraz daha kolay gidiyor.

Özelde de sen karar verene kadar bir ilgi bir alaka, isleme baslayinca ilgi birden dusuyo sonucta negatifse daha vahim 😠 ben özele gitmistim ama dr umdan hiccc memnun kalmamıştım. Güya arkadaşımın dr u ve ikizleri oldu diye gittim
Kesinlikle katılıyorum ilk görüşmede prenses gibi muamele sonrası yoğunluktan hemşireye bile ulaşmak lüx, Dr'u da sadece transferde gördüm bidaha😒

Kesinlikle katılıyorum ilk görüşmede prenses gibi muamele sonrası yoğunluktan hemşireye bile ulaşmak lüx, Dr'u da sadece transferde gördüm bidaha😒
Ben bütün bu sebeplerden dolayı büyük hastane seçmedin özel muayenehanesi olan doktor seçtim kendisine de asistanına da genellikle ulaşıyorum bana dönüş yapıyorlar. Zaten mesai saati dışında yazmıyprum

X