2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

bu ayı geçireyim diğer adetimde görünmeyi planlıyorum ama rahim bağışıklığına kafayı taktım, kayserideki doktorla mesajlaştım da adetin 21. günü gel bakalım dedi, yani ben temmuz başı kayseriye bir görüncem gibi
Umarim canim ise yararda sonuca ulasirsin.
Subyan muskasina taktim ben. Dusuklerim ve tup bebek kimyasallarim var. Işe yarar belki 😁😁 herseyi elemek istiyorum

Kızlar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim🌺🌺 Daha önce gebeliği tecrübe ettiğim için tutmadığını en başta anlamıştım. O yüzden de pek etkilemedi negatif görmek. Çok şükür ki embriyolarım var umarım onlar da tükenmeden sağlıklı bir gebeliği yakalarım.. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız evlatlarımızı 🤲🤲❤️
Aminnn 🙏🙏🙏

Him. 😞😞 benim rapor hakkim vardi. Gittigim yer sgk anlasmasi yoktu. Ben odedim 55 bin ilac hepsi icinde. 2 ay sonra sgk ile anlasma yapti. Kredi oduyorum kac aydir bos yere 😞😞😞
ayyyy valla benim gittiğim yer göya üniversite hastanesi, kredi çektik bizde, 25 bin tl ödüyoruz :KK43: şimdi kayserideki yeri düşünüyorum ve gene kredi gene sil baştan :KK43:

Kızlar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim🌺🌺 Daha önce gebeliği tecrübe ettiğim için tutmadığını en başta anlamıştım. O yüzden de pek etkilemedi negatif görmek. Çok şükür ki embriyolarım var umarım onlar da tükenmeden sağlıklı bir gebeliği yakalarım.. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız evlatlarımızı 🤲🤲❤️
amin

Evet canim gordum cok sukur🤲minnakimi🧿 bu hafta bebek haftaya da kalp atisi dedi dr. Insallah Allah nasip ederse gormek duymak nasip olsun🤲rabbim sizlerinde gonlunuzden gecen hayirli evlatlari sizlere nasip etsin🤲💞
Dün gördüm canım keseyi haftaya da inş bebişi görürüz 🥰🥰

Ayy maşallah yerim onların keselerinii🤩🤩🤩 Allahım kalp atışlarını duymayı da nasip etsin amiiiiinnnnn🙏

o nedir ay ben cahil kaldım ya :)
Cocuk tutunsun düşük olmasin diye. Olumlu sonuc alan insanlar var. Hersey tabiki allahin izniyle. Benim anneminde 3 yil dusugu olmuş sonradan bu tarz bisey yaptirmis diye duydum. Annem vefat ettigi icin soramiyorumda. Simdi bu sübyan muskasini bende dusunuyorum. Koruma amacli

Cocuk tutunsun düşük olmasin diye. Olumlu sonuc alan insanlar var. Hersey tabiki allahin izniyle. Benim anneminde 3 yil dusugu olmuş sonradan bu tarz bisey yaptirmis diye duydum. Annem vefat ettigi icin soramiyorumda. Simdi bu sübyan muskasini bende dusunuyorum. Koruma amacli
duymadığım birşey canım, bu yolda çok şey yeni yeni öğreniyorum

canım eminim öyledir sürekli yumurtlamayabiliriz ya da istenilen kıvama gelmeyebilir, ama ben uzun zaman kullandım ovülasyon ve her ay muhakkak yumurta olurdu, doktor takibinde de bulundum o zaman da yumurta oldu sorun olmadı, ne zaman tüp bebek oldu şu an garip bir dengedeyim, korkuyorum
Kullandığımız ilaçlar tüp bebek süreci etkilemiş olabilir mutlaka düzene girecektir ❤️

Umutlanmalı mıyım?
D833574F-9026-4833-820C-27F2AE4568F2.jpeg

X