2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Transferin kaçıncı günü? Belki tutunma lekelenmesi olabilir. Yine de doktorunuza sorun, belki ilaç eklerler.

Kaçıncı günün. Adet değildir ilaçları bırakmadan adet gelmiyor diyorlar. Üzülme hemen doktoruna bilgi ver bakalım belki iğne ekler ya da çıkarır.
Transfer 25 de olsu bugun 7. Gün oluyor ama ya cok az sadece peceteye geldi bırden görunce sok oldum ama sımdı uok bisey

Merhaba, öncelikle sakin olun tutunmaya işaret olabilir. Lekelenme kahverengi yada açık pembe olabilir korkmayın, yoğun koyu kırmızı olursa sıkıntı olabilir demişlerdi.
Basım agrıyo zaten sımdı daha cok agrıyo sakınım allaha suker ilk cok korktum ama simdi rahatladım yatıyorum insallah bıdaha olmaz

Kızlar kanda da koca bir negatifi gördüm. Beklediğim bi şeydi şaşırmadım. İnşallah bi sonrakinde sağlıklı bi pozitifle karşılaşırım yapacak bi şey yok
Üzgünüm hayırlısı olsun. İnşallah tedaviye gerek kalmadan miniğine kavuşursun

Kızlar kanda da koca bir negatifi gördüm. Beklediğim bi şeydi şaşırmadım. İnşallah bi sonrakinde sağlıklı bi pozitifle karşılaşırım yapacak bi şey yok
Sağlık olsun canım, bebişlerin zamanı gelmemiş demek ki.. en azından bizi düşük değerlerle yormadılar kimyasalla boşa umut vermediler.. üzülme diyemem ama kendini yıpratma daha da fazla üzme

Herkese merhaba,

Ben de 3. denemeye başlamaya karar verdim. Ankara Memorial Aygül Demirol doktorum. Dondurulmuşlarım var. Çikolata kisti baskılamak için zoladex yaptırdım. Adetimle birlikte yasmin başlayıp kontrole gideceğim. Geçen yıl 8. haftada gelişimi durmuştu. İnşallah bu son denemem olur mucizem beni bulur. Tedaviye başlayan herkese kolaylıklar diliyorum. Hamişlere de hayırlı olsun. Sağlıkla kucaklarınıza alın. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın kucaklarımızı doldursun inşallah.

Öncelikle yeni tedaviniz hayırlı olsun. Dondurulmuşlarınız olması büyük şans İnşallah süreciniz kolaylıkla geçer ve sağlıkla olumlu sonuçlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…