2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhabalar. Bence temmuz sonu yaptırın. Bayramı geçmiş olursunuz. Ben ilk tüp bebek tedavisine başlamaya karar verdiğimde adetime birkaç gün vardı. Benim pek gecikmeyen adet 10 gün kadar gecikmişti. Doktor tedaviye başlamaya karar verince olabilir böyle normal demişti. Senin de birkaç gün gecikiverse bayram sonrasına kalabilirsin. Hangi gün yumurta toplanacak bilemiyorsun da benim bu tedavimde adetin 18.günü toplama yapıldı. Ben senin yerinde olsam hiç risk almam temmuz sonunda başlardım.

5 yıl oldu biz evleneli. İlk yıl sorgulamadık takip vs yoktu düzenli bi ilişkimiz yoktu o yüzden olmaması normaldi bizim için. 2.yılımızda plansız bir şekilde kendiliğinden hamile kaldım 9.haftada kalbi durdu kürtaj oldum.. Geçen sene de 2 ay üst üste hamile kaldım biri doktorumun bu ay takip yapmayalım kafanızı dinleyin dediği aydı kimyasalla sonuçlandı. Sonraki ay klomenle denedik malesef o da 5. Haftada düşükle sonuçlandı. Genetik test pıhtılaşma testi rahim filmi histeroskopi derken maddi manevi çok yorucu oldu bizler içinde.. Aşılama denemeden direk tüp bebeğe geçtik şimdi de sonuç bekliyorum.. Yani demem o ki yalnız değilsin İnşallah bizlerinde sağlıkla kucağımıza alacağımız evlatlarımız olacak

Haklısın sıkıştırmak da istemiyorum.
Birde onu telaşı, stresi ..
En iyisi temmuz sonu başliyim sanırım dondurulmuş transfer daha iyi .
Öyle okuyorum
Çok teşekkür ederim

Benimde annem biliyo teyzeme soylemıs o ona derken herkes ögrendı yanı şimdi herkes bşlşyo bide hamileymısım gibi davranıyorlar olsun 10 bu duyguyla yasamak cok güzel
Birine söyleyince zincirleme gidiyor zaten Ben anneme, babama ve kızkardeşime söyledim. Zaten aynı şehirde yaşıyoruz ve sıklıkla görüşüyoruz. Eşimin ailesi çok kalabalık. Onlar farklı şehirde onlara söylemek istemiyordum çünkü önceki tedavilerde negatif olunca hepsi sırayla beni arıyor vahh vahhh konuşmalarıya üzülüyorum. Niyetleri kötü değil ama işte istemiyordum. Ama eşim annesine söylemiş, o da galiba eşimin kız kardeşine ve ablasına söylemiş diye zincirleme gitti işte… artık bütün sülale biliyordur

Çocuğu olmuyormuş da tüp bebek yapıyorlar.. Tüp bebek deyince bi de ooo oluyorlar hemen tutuyor sanıyorlar hatta çifter çifter oluyo düşüncesi... İnsanları sevmiyorum

Çocuğu olmuyormuş da tüp bebek yapıyorlar.. Tüp bebek deyince bi de ooo oluyorlar hemen tutuyor sanıyorlar hatta çifter çifter oluyo düşüncesi... İnsanları sevmiyorum
Evet ya tüp bebek olunca kesin olacak diye düşünüyorlar Kayıınvalidem sürekli kıbrıs’a gidin, o gitmiş bu gitmiş orada tutmuş çok iyi tedavi yapıyorlar diyip duruyor senelerdir. Muhtemelen donasyonla yaptırıyorlar dilimin ucuna geliyor da söylemiyorum aileyi karıştırmaya gerek yok

Ahahahaha çok iyi ya

7. Gündeyim koca bir negatifi gördüm
Henüz erken. Çok zor ama transfer olmuş herkese test gününüzü bekleyin ve kanda baktırın derim. İlaçlardan dolayı erken test yanıltabilir veya betahcg’niz erken baktırdığınız için düşük gelebilir, niye bu kadar düşük çıktı stresi yaşarsınız. Vs vs.

Doktorunuza da danışın tabi, sanki yumurta toplama bayrama denk gelebilir gibi görünüyor. Öyle bi ihtimal olup olmadığını sorarsınız, içiniz rahat eder, belki doktorunuz direk bayram sonrasına bırakır. Hayırlısı olsun bu arada.

Moralinizi bozmayın nolur Nerden biliyorsunuz belki bu transferiniz tutacak yaşadığınız üzüntüleri unuttaracak

Evet Çarşamba günü sorcam canım.
Aminnnn inşallah
Çok teşekkür ederim

cagcag78 partalina_ ağrı sızı ne durumda? Benim ağrım var bugün. Kasık bel biraz önce şiddeti de arttı. Transferden 2 gün sonra falan öğrenebilsek keşke 10 12 gün nedir Allah aşkına embriyo bile 5 günde oluşuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…