2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Başın sağolsun dilerim bebeğin seninledir

Ahh ne güzel özetlemişsin. Gerçekten empati yeteneği yoksun insanlardan nefret ediyorum

Resmen beni bi şeyler oyuyo kabak oyar gibi ahahshshsh kasığımın sol tarafında oldu ah deyip hoplattı beni yerimden
Kaçıncı günündü belki bebek tutunuyordur. Benim 12.güne kadar kasığımda ara ara sancı hep oldu hatta şimdi bile oluyor arada hafif hafif

İlk transfer de bu dediklerinin hepsini yaşadım gerçekten bu sefer kimse bilsin istemedim bu seferde bu şekilde süreç ilerliyor Rabbime sığındım inşallah hayırlısı ile pozitif haberini alırım

kızlar ovülasyon testinden anlayan var mı, atsam görüntü 4 tane yaptım da ben koyuluklarını ayırt edemedim de hangi gün yumurtladım çözemedim , at derseniz atacağım

Kızlar merhaba , ben Haziran sonu mu temmuz sonu mu tüp bebek tedavisine başlasam çok kararsızım.
Sizin tecrübeleriniz var yazmak istedim.
Kan vs testlerim tm. Rapor icin tedaviden 10.15gun öncesinde gelin dediler .
Neyse ben şimdi Haziran 23,de regl oluyorum öncesinde rapor alsam başlasam acaba kaç günde opu olur ortalama.
Çünkü temmuz 8kurban bayramı bnde 10temmuzda Adana'ya gitcem
Ya da temmuz sonu mu baslasam.
Aklın bir an önce başka yumoslar toplansin diyor ama tecrubeye ihtiyacım var

10 ila 14 güne opu yapılsa genelleme yapıyorum bu arada. Bayrama yetişir gibi geldi bana

10 ila 14 güne opu yapılsa genelleme yapıyorum bu arada. Bayrama yetişir gibi geldi bana
Bnde öyle hesapladım reglim.duzneli erken olur da geç olmaz İnşallah yanıltmaz
Doktorla bir konusayim ben bir an önce başlamak istiyorum..
bende 2.sene 7aydir bu sürecin içindeyim

Bnde öyle hesapladım reglim.duzneli erken olur da geç olmaz İnşallah yanıltmaz
Doktorla bir konusayim ben bir an önce başlamak istiyorum..
bende 2.sene 7aydir bu sürecin içindeyim
Strese girmemeye çalış şaşmasın adet düzenin. Gerekirse söktürücü kullan zamanlama açısından. Ve maddi manevi mental fiziksel her şekilde hazırsan ara verme tam gaz devam

Zor bir durum barismazlarmi ? Caba gösterseler gec olmadan. Cocuk icin travma olur tabi ama hepiniz sahip cikarsiniz yaninda olursaniz daha kolay atlatir. Benin annem ben 20 yasindayken trafik kazasindan kaybettik ve aileme kardesime abime babama ben sahip ciktim baktim kendim okudum calistim kardeslerimi ben askere gonderdim. 16 yil ben baktim onlara. Ama teyzem bile sadece bas sagligina geldi bir daha gelmedi gamsuz kadin sahip cikan olmadı. O yuzden siz destekcikin yanluz birakmayin gelinlede konussun aileniz yuvayi kurtarmaya çalışsınlar. Allah yardimcimiz olsun. Sen su donemi stres yapmadan atlat sonra kendini uzersin. Öncelik sensin suan unutma

kızlar bir bakın bakın, 4 yazanı bugün yaptım, bu ovülasyon kaset testlerinden S Sare2022

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-05-28 at 16.46.42.jpeg
    69,3 KB · Görüntüleme: 56
Strese girmemeye çalış şaşmasın adet düzenin. Gerekirse söktürücü kullan zamanlama açısından. Ve maddi manevi mental fiziksel her şekilde hazırsan ara verme tam gaz devam
Kuzum biz çok beklemişiz hep olur olur olur diye . Öyle düşünüyorum ama.nasip tabi.
4sene olacak evleneli, bir sene olmadı sonra başladık işte neden neden diye araştırmaya .
Geçen sene Ekim Kasım'da aşılama denedik olmadı.kimyasal gebelik oldu.
6ay geçti yumurta takibi denedik olmadı.
Yaşım 31.
Maddi olarak da para koyduk biraz onunla birazda kredi kartı ile öderiz artık diyorum.
Beklemede çok yorucuher ay aynı hüsran.
İnşallah Allah'ım herkese hayırlı, sağlıkli evlatlar nasip etsin

kızlar bir bakın bakın, 4 yazanı bugün yaptım, bu ovülasyon kaset testlerinden S Sare2022
Yeterli netlikte değil hala t çizgisi diğerinden açık. Ya aynı koyulukta ya da daha koyu olması gerekiyo (test çizgisi kontrol çizgisinden) ondan sonrada 36 saat içinde yumurta çatlıyor. Bizim yumurta çatlatma iğneleri mantığı gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…