2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar merhaba , ben Haziran sonu mu temmuz sonu mu tüp bebek tedavisine başlasam çok kararsızım.
Sizin tecrübeleriniz var yazmak istedim.
Kan vs testlerim tm. Rapor icin tedaviden 10.15gun öncesinde gelin dediler .
Neyse ben şimdi Haziran 23,de regl oluyorum öncesinde rapor alsam başlasam acaba kaç günde opu olur ortalama.
Çünkü temmuz 8kurban bayramı bnde 10temmuzda Adana'ya gitcem😥
Ya da temmuz sonu mu baslasam.
Aklın bir an önce başka yumoslar toplansin diyor ama tecrubeye ihtiyacım var ❤️
ay canım bende yaptırcam temmuzda valla çok korkuyorum bayrama denk gelecek diye, temmuzda daha rahat yaparım düşüncem var çünkü 2 ay dinlenme verdiler

cagcag78 cagcag78 partalina_ partalina_ ağrı sızı ne durumda? Benim ağrım var bugün. Kasık bel biraz önce şiddeti de arttı. Transferden 2 gün sonra falan öğrenebilsek keşke 10 12 gün nedir Allah aşkına embriyo bile 5 günde oluşuyor 😂😂😂😂
Benim sızı şeklinde arada oluyor canım.. genel bir vucut ağrım hep var, iğneden muhtemelen. Bi de benim bugün ayağa kalkınca gözüm karardı 😆😆 aa bir şey daha var.. çatı katı bizim ev acaaayip sıcak, yaz gibi terliyoruz ama ayaklarım buz gibi hep ısınmıyor 🙄

Zor bir durum barismazlarmi ? Caba gösterseler gec olmadan. Cocuk icin travma olur tabi ama hepiniz sahip cikarsiniz yaninda olursaniz daha kolay atlatir. Benin annem ben 20 yasindayken trafik kazasindan kaybettik ve aileme kardesime abime babama ben sahip ciktim baktim kendim okudum calistim kardeslerimi ben askere gonderdim. 16 yil ben baktim onlara. Ama teyzem bile sadece bas sagligina geldi bir daha gelmedi gamsuz kadin sahip cikan olmadı. O yuzden siz destekcikin yanluz birakmayin gelinlede konussun aileniz yuvayi kurtarmaya çalışsınlar. Allah yardimcimiz olsun. Sen su donemi stres yapmadan atlat sonra kendini uzersin. Öncelik sensin suan unutma
Helal olsun eli öpülesi kadınsın herkesde var bir sorun dert ama dışarıdan herşey mükemmel abimlede eşim ilgilenecek ben konuşurum dedi oda üzülmeyim diye elinden geleni yapıyor inşallah herşey yoluna girer

cagcag78 cagcag78 partalina_ partalina_ ağrı sızı ne durumda? Benim ağrım var bugün. Kasık bel biraz önce şiddeti de arttı. Transferden 2 gün sonra falan öğrenebilsek keşke 10 12 gün nedir Allah aşkına embriyo bile 5 günde oluşuyor 😂😂😂😂
Sabah birkaç kez batma gibi ağrım oldu ama sonra geçti. İnanılmaz gazım ve kabızlığım var. Duphalac içtim bekliyorum 😂 yaa keşke öyle erkenden öğrenebilsek ama beklemekten başka çare yok

Evet ya tüp bebek olunca kesin olacak diye düşünüyorlar 🫢 Kayıınvalidem sürekli kıbrıs’a gidin, o gitmiş bu gitmiş orada tutmuş çok iyi tedavi yapıyorlar diyip duruyor senelerdir. Muhtemelen donasyonla yaptırıyorlar dilimin ucuna geliyor da söylemiyorum 🙊 aileyi karıştırmaya gerek yok 🤣🤣
İnan şu durumda bile güldürdün çok yaşa sen varya

Helal olsun eli öpülesi kadınsın herkesde var bir sorun dert ama dışarıdan herşey mükemmel abimlede eşim ilgilenecek ben konuşurum dedi oda üzülmeyim diye elinden geleni yapıyor inşallah herşey yoluna girer
Cok guzel esin ilgilensin sevindim. Sende bebişine odaklan. Bu hayatta bir tek ölüme care yok. Rahat ol. Guclu olmaya devam edecegiz. Benimde doktorum bugun aradı regli olunca gel detayli konusalim dedi. Yeniden mevcut olan embiryomla devam edeceğim.

Benim sızı şeklinde arada oluyor canım.. genel bir vucut ağrım hep var, iğneden muhtemelen. Bi de benim bugün ayağa kalkınca gözüm karardı 😆😆 aa bir şey daha var.. çatı katı bizim ev acaaayip sıcak, yaz gibi terliyoruz ama ayaklarım buz gibi hep ısınmıyor 🙄
tsh baktırdınız mı?

Cok guzel esin ilgilensin sevindim. Sende bebişine odaklan. Bu hayatta bir tek ölüme care yok. Rahat ol. Guclu olmaya devam edecegiz. Benimde doktorum bugun aradı regli olunca gel detayli konusalim dedi. Yeniden mevcut olan embiryomla devam edeceğim.
İnşallah bu sefer herşey yolunda gider minnoslarin sana tutunurlar rabbim yardımcın olsun 🤲

Kızlar sizde de varmı sanki vücudumun her yeri ağrıyor özellikle de bacaklarım dermanım yok gibi

Sabah birkaç kez batma gibi ağrım oldu ama sonra geçti. İnanılmaz gazım ve kabızlığım var. Duphalac içtim bekliyorum 😂 yaa keşke öyle erkenden öğrenebilsek ama beklemekten başka çare yok
Umarım bebiş yapıyodur bunları 🥰🥰

X