2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canim benim abin sagliklimi gerisini dusunme. Benim abim okumus adam kendi kendine cevresinde ölen insanlarin olmedigini düşünüyor ve mesaj atiyor siz bana oyun oynuyorsunuz diye. Ve ikna edemiyoruz doktora götürmeye. Kardesinin bu durumu yasamasi insanin cok agrina gidiyor yaşarken ölüyorsun. Senin kardesin saglkkli akli yerinde buna şükret. Bebislerine odaklan. Ben transfer surecinde bile bu durumu dusunmemeye calistim ama yinede olmadi etkilendim. Beterin beteri var. Üzme kendini
Allah yardımcın olsun, şifa versin inşallah 🥺

Bende dün bir yakınımı kaybettim kalp krizinden. Üzüntü stres herseyi yasıyorum transferin tadını cıkaramadım bu gunleri cok beklemistim. Stresten acaba tutmayacak mı diye endişe ediyorum. 😞
Bizde bugun teyzemin esini kaybettik ben gittim cenaze evine annem nagiş geldı aglamıyın dedi herkes sustu benı uzmuyorlar bebekler tutsun dıye insallah tutar eniştecım haber beklıyodu benden den bebek haberı insallah tutarlarda mezarına götürüm 😢😢😢sizinde basınız saolsun rabbim nurlar içinde karsılasın insallah 😢😢

Bizde bugun teyzemin esini kaybettik ben gittim cenaze evine annem nagiş geldı aglamıyın dedi herkes sustu benı uzmuyorlar bebekler tutsun dıye insallah tutar eniştecım haber beklıyodu benden den bebek haberı insallah tutarlarda mezarına götürüm 😢😢😢sizinde basınız saolsun rabbim nurlar içinde karsılasın insallah 😢😢
Başınız sağolsun. Mekanı cennet olur inşallah 🤲 Sizlere sabırlar dilerim 🤲🌺

Canim benim abin sagliklimi gerisini dusunme. Benim abim okumus adam kendi kendine cevresinde ölen insanlarin olmedigini düşünüyor ve mesaj atiyor siz bana oyun oynuyorsunuz diye. Ve ikna edemiyoruz doktora götürmeye. Kardesinin bu durumu yasamasi insanin cok agrina gidiyor yaşarken ölüyorsun. Senin kardesin saglkkli akli yerinde buna şükret. Bebislerine odaklan. Ben transfer surecinde bile bu durumu dusunmemeye calistim ama yinede olmadi etkilendim. Beterin beteri var. Üzme kendini
Gerçekten çok zor Rabbim yardımcınız olsun biz babasız büyüdük ölüm olunca Allahtan geldi diyorsun Rabbim sabrını veriyor ama bu şekilde ayrılıp çocuk ortada kalınca ona çok üzülüyorum hala kulaklarimda abimin ağlaması ne diyeceğimi ne düşüneceğimi sasirttim o kadar üzüldüm ki tamam mutlu bir evliliği olmaya bilir ama evladı için diyorum diğer tarafım da mutsuz bir yuvada o çocuk ne kadar sağlıklı büyür diyor bilmiyorum kafam allak bullak

Başınız sağ olsun.. geride kalanlara allah sabır versin canım 🙏🏼

Benim doktorum de pek açıklayıcı değildi. Ama bu sefer ben rahat kalıcam dedim ve yaptım da. Ne başlangıç e2’sini ne de son değeri bilmiyorum, hangi testleri yaptılar bilmiyorum. Onlar söylemedi, ben de sormadım. Bir kez sadece değerim artıyor mu dedim hemşire de evet dedi o kadar. Sorsam tabi ki söylerlerdi ama doktor bilse yeter diye düşündüm. Böyle çok rahat geçti süreç 😊
Bu E2 transfer de kac olması lazım benım yumurta toplama günü 1130 du

Hayır hayır başlamasın adetin falan ya nolur sizlerden güzel haberler alayım 🤲🤲🌺
Bu kadar ilaca başlamaz herhalde değil mi 🙄 bugün progestan iğne günüm sabah 1 yaptım akşam da 1 yapıcam ondan olmuştur belki. Sürekli bir ağrı değil gelip gidiyor.

Bu kadar ilaca başlamaz herhalde değil mi 🙄 bugün progestan iğne günüm sabah 1 yaptım akşam da 1 yapıcam ondan olmuştur belki. Sürekli bir ağrı değil gelip gidiyor.
Anladım o normal doktor bana ara ara kasık karın ağrılarının olmasının normal ve beklenilen bi şey olduğunu söylemişti ☺️

Sizinde basınız sagolsun.. bizim kimse bilmiyor😕

Canım okadar sıkkın ki bu ikinci transferim ilk tranferde duymayan kalmadı herkesin bitmek bilmeyen sözlerini duymamak için bu sefer kimseye söylemedim bunda da nasil tutunurlar bilmiyorum transferin ilk günü en yanımin hastalandigi haberini aldım ikinci günü ölüm haberini aldım yine de üzülmek yok dedim bebeklerim için dedim sakin durmaya çalıştım bugün de abim aradı boşanmak istediğini söyledi canım okadar yanıyor ki ister istemez zaten kendi sitresim kendime yeter dersen bu seferde bu çıktı sanki artık tutmayacak gibi hissediyorum 😢😢
Çevreye söylememekle çok çok iyi yapmışsın. Başına gelmeyen anlamaz. Gereksiz ve boş konuşurlar, sanki hemen hamile kalmışsın gibi hayırlı olsun diyip sevinmeler, seni zorla moda sokmalar, acırcasına inşallah maşallah dualarım seninle demeler, vs vs. Sen düşünmemeye, kendini kaptırmamaya, her sonuca hazırlıklı olmaya çalıştıkça üzerine gelirler. En iyiler bunu yapanlar. Daha sırada anlayışsız, fesat ve sevimsizler var…
Diğer olaylar ise çok üzücü olmuş 😔 etrafta da birçok hayat var ve kontrolümüz dışında. Kötü olaylar, üzüntüler… Tutunacaklar mı diye düşünmemeye gayret gösterebilir misin bilmiyorum, zor ama yapabilirsen çok iyi olur. Ben gebeliğimi öğrendiğim gün çoooook çok sevdiğim bir yakınımın da vefatını öğrenmiştim 😢
Sabırla test gününü beklemek lazım.

X