2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Acaba birinin göremediği sorunu digeri görür mü ? Negatifi aldıkça yaş ilerledikçe acabalar artıyor işte ..

O zaman kafanda bir merkez varsa onunla görüş, kendi doktorunun önerilerini değerlendir. Hangisi içine sinerse öyle devam et bence

Farklı bi ilaç iğne vs eklensin hemen farklı bi şey kullandım diye kesin hamile kalacağımı düşünüyorum ahahahha

Yarın sabah ilk idrarımla erken gebelik testi yaparım ben sen bekleyecek misin test gününü? Bi de ilki kimyasal falan mı oldu
Canim boş umut vermeyi hiç bir zaman sevmedim . Ancak 4. Gün kan testi yapmış biri olarak kaset testte cidden 6. gün çok ara bir dönem idrarda çıkması için. Moralini bozma ve yarın testini tekrarla. Dilerim bebeğine kavuşursun

Satestemur beğenini görünce yazayım dedim sen naptın nasılsın iyi misin?
İyiyim kuzum sende iyi ol ama sessiz sessiz okuyorum yazdiklarinizi . Hepiniz takibimde ve dualarimdasiniz şimdilik nadastayim. Yaz sonu son bir kez daha deneyeceğim tüp bebeği . Gerisi kısmet. Bide yaz sonuna kadar doğal yolla deneyeceğim bir iki defa. Bağışıklık baskılanması için bir doktorla görüşeceğim o şekilde deneyecegim. Lenfosit aşısı ilaç yada serum tedavisine bakacağım. İse yararsa hemen yazarim

Çok teşekkür ederim Yolun bu sefer sorunsuz ve kolay olur inşallah inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız

Bugün 6. Gün transfer dahil 7.gün deyince dennisgo kızıyor bana böyle bi sayma şekli yok diye ahahahahah
İnşallah ikiz olma ihtimali de var ben keseyi görene kadar yine içim rahat etmeyecek galiba hayırlısı artık
Hayirli olsun canim.. bence bu degerinle bugun gitsen keseyide bebekleride gorebilirsin bence.. ikiz ihtimali deyince bebeklwri dedim insallah

8inden sonra çağırdı. Beklicem artık çok merak ediyorum gerçi ama bakalım durabilecek miyim.
8ine cok var bece sen oncesinde git canim icin rahatlasin ben oyle yapacam 4unde gidecektim ama yarin bi gidip gormeyi istiyorum geceleri uyku uyuyamiyorum.. hala hafif agrim var.. oylemi boylrmi kendimi yiyecegime gieyim icim rahatlasin en kotu 300 tlm gider.. 10 gun sonra kontrole giderim kalp atisi icin belki duyulur..en azindan 2 kere gitmis olurum..

Ben de giderim belki çok var çünkü gerçekten

Ben hamilelik öncesi dozumu kullanıyorum. Değerim hamilelik öncesi değer ile aynı. Test yaptırmadan troid ilacı dozu değiştirilmemeli. Ayrıca her ay düzenli takip gerekiyor.
Benim de dozum değişmedi hatta troid 2.35 den 0.98 e düştü dozu azaltmak bile gerekebilir.baktırmadan artırıp indirmemek lazım

Ben de giderim belki çok var çünkü gerçekten
Git benide etiketle ikizmi diye bide ultrasonuda paylasirsan guzel olur bende gideyim keseyi gorursek bende paylasirim insallah
Ayy heyecanlandım bu değerlerle karından görünür mü ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…