2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İyiyim kuzum sende iyi ol ama 🤗sessiz sessiz okuyorum yazdiklarinizi . Hepiniz takibimde ve dualarimdasiniz 🙏 şimdilik nadastayim. Yaz sonu son bir kez daha deneyeceğim tüp bebeği . Gerisi kısmet. Bide yaz sonuna kadar doğal yolla deneyeceğim bir iki defa. Bağışıklık baskılanması için bir doktorla görüşeceğim o şekilde deneyecegim. Lenfosit aşısı ilaç yada serum tedavisine bakacağım. İse yararsa hemen yazarim
bağışıklık baskılaması ne idi neden yapılıyor ay onu bilmiyom :)

Ben hamilelik öncesi dozumu kullanıyorum. Değerim hamilelik öncesi değer ile aynı. Test yaptırmadan troid ilacı dozu değiştirilmemeli. Ayrıca her ay düzenli takip gerekiyor.
Tabiki bende sürekli ger 2 hafta bakıyorum bazen daha sık çünkü geçen gebelik tsh yüzünden kaybettim.yuksek tsh düşük sebebi. Eğer dozu alamazsanız çocuğa tiroit hormonu yetmez

Tabiki bende sürekli ger 2 hafta bakıyorum bazen daha sık çünkü geçen gebelik tsh yüzünden kaybettim.yuksek tsh düşük sebebi. Eğer dozu alamazsanız çocuğa tiroit hormonu yetmez
Bende ilk gebeliğimde ayda bir baktırıyordum.tsh 3,5 la hamile kalmıştım hemen ilaç başladı doktorum.1-1,5 aralığında sürmüştü hamileliğim boyunca.hamilelikten sonra da kalıcı oldu hastalık.tedavi öncesi 1,5 dü değerim.transfer öncesi ilaçlarla 2,35 oldu.doktora doz artıralım mı dediğimde tedavi öncesi dozu baz alırız çünkü kullanılan tüp bebek hormonları troid değerlerini alt üst eder dedi.her baktırdığında değerin farklı çıkar dedi.ben ilk gebeliğimde ayda bir baktırıyordum dedim bence hiç gerek yok dedi.şimdi hamilelik tahlillerim sırasında bakıldı 0.98 olmuş.sanırım hep bu iğneler etkiliyor bilmyiorım.hocaya henüz dönmedim sonucu ama öncesinde bende senin gibi çok tedirgindim.tiroidin gebeliği engellediğini bildiğim için sürekli doktora baktırayım mı diye sorup duruyordum.arkadaşım da tah 3,5 ile hamile kaldı.endokrin doktoruna git ilaç içmen lazım dediğimde önemsemedi değeri normal sınırlarda olduğu için.gebelik boyunca da sıkıntı yaşamadı sağlıkla doğurdu çocuğunu.ilk 3 ay 2,5 altında diğer aylarda 3 altında olması yeterliymiş değerin.senin gebelik kaybında troid değerin kaçtı?

Aaa bilmiyodum 🤭🤭🙈 Semih Uludağ, Cemal Ünlü istersen bu hocaları da araştırabilirsin.. Kendini huzurlu ve güvende hissetmen çok önemli🌺🌺
Ayy ne yorucu bir süreçmiş ilk evladını çok kolay kucağına almış biri olarak ikincide bunları yaşayacağımı söyleseler gülerdim.
Sende mi Kayseri’desin ?

Ayy ne yorucu bir süreçmiş ilk evladını çok kolay kucağına almış biri olarak ikincide bunları yaşayacağımı söyleseler gülerdim.
Ahh ne güzel bak çocuğun varmış Allah mutlu huzurlu kocaman bi ömür nasip etsin kuzucuğuna🤲🤲🧿 biz de 1 bile yok 🙈😅Sıfır sıfır sıfır 😂😂😂😂

Sende mi Kayseri’desin ?
Yok ben Ankara dayım. Arkadaşım orda o da tüp bebek tedavisi görüyor o yüzden bi noktada hakimim oradaki doktorlara☺️

Ahh ne güzel bak çocuğun varmış Allah mutlu huzurlu kocaman bi ömür nasip etsin kuzucuğuna🤲🤲🧿 biz de 1 bile yok 🙈😅Sıfır sıfır sıfır 😂😂😂😂
Allah’ıma çok şükür iyiki var 🙏♥️🧿 inşallah sanada en iyisi en güzeli en kolay yoldan nasip olur ♥️ az kaldı yakında inşallah pozitif haberler geliyor senden.

X