2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Cok dogru söylüyorsun iyi bir sekilde hazirlanicam. Sporumu yapip kilo vericem. Kendi halime donucem hic olmamis gibi
Canım benim de yaş 40. Yıllardır deniyorum ama olmuyor.Tüplerim alındı o yüzden tüp bebekten başka da çarem yok ama , 3 negatif, 1 kimyasal, 1 boş gebelik yaşadım. 3 kere de embriyonun oluşmadığı ya da iyi kalite olmayan Opularım oldu Çok zor seni anlıyorum. Doktor bana da biraz kilo ver dedi ama veremiyorum, 73 kiloyum, boy 170 cm.Yeni bir hastası vardı 40 yaşında ama kız spor hocası ve fizik yerinde.İkizlere hamile.

Aslında hepsinden, herşeyden biraz uzaklaşıp ara verip evliliğinin tadını çıkarsan en az 1 sene sonra ne zaman hazır hissedersen o zaman denesen daha iyi olmaz mı ? Hem vücut toparlanır hem sen manevi olarak toparlanırsın hem belki bir mucize olup o sıra kendiliğinden hamile bile kalabilirsin

Cok zor bir surec kadinin cok yiprandigi bir konu. Senin kilo boy gayet iyimis. Umarim bizede ikizler nasip olur. Kafami iyice bosaltip ve hatta işi birakip bu kknuya odaklanip sureci daha stressiz baslamayi dusunuyorum. Isle bir arada olmuyor onu anlafim ben

1 yil uzun bir süre yas 39 ama bikac ay dinlenip işi birakip bu duruma odaklanmayi düşünüyorum.

Cok şükür saglikla kucagina alirsin insallah. Vakti zamanin gelmiş hayirli olsun

1 yil uzun bir süre yas 39 ama bikac ay dinlenip işi birakip bu duruma odaklanmayi düşünüyorum.
Benimde yaş 39 inşallah herşeyin hayırlısı olur hakkında. Çok üzülsekde, çok yıpransakta, o sonucu aldığımız anda aslında unutmamamız gereken bir şey var.Biz elimizden geleni yaptıktan sonra (tedaviler vs) gerisi Allah'ın bileceği iş, o dakikadan sonra o bebeğin alacağı nefes varsa sen ister çalışıyor ol ister evde hep yatıyor ol hiç farketmiyor ve o bebek doğuyor, biraz kaderci düşünmek gerekiyor. Sadece inan en doğru zamanda bebeğinin seninle olacağına şu an demek ki daha vakti değilmiş. Hiç kendini yıpratma

Benim bırakmam zor ama ben de hep yoğun çalıştım tüm denemelerimde. Hakkımızda hayırlısı olsun.Bol şans

Evet hanımlar yeni bi liste oluşturmaya çalıştık katılmak isteyeni de ekleriz yanlış yazdıklarım varsa düzeltelim söyleyin yeni topiğimiz hayırlı olsun umarım hepiniz pozitif olun
Bu listeye beni de ekleyebilirsiniz Yaş 39 hipo hipoyum, 4.tüp bebek deneyimi, 1.tuttu çocuğum var 2.tutmadı, 3. Kimyasal, 4. Tek embriyo transferi yapıldı o da 2.gün embriyosu test günüm 2 Haziran. Tüp Bebek merkezi İrenbe

Lavabodan sonra sildikçe geliyor
Ben 11. Haftaya kadar yaşadım iki kere çok ve kıpkırmızı geldi proluton iğne vuruldum azaldı baya kesenin etrafında kanama alanı yoksa hiç bişey olmaz Allahın izniyle progesteron hormonu takviyesiyle çözülüyor bebekler kendi böbreklerinde üretmeye başlıyor 12. Haftandan sonra benim 12 yi bulmadı bile sonra hiç kanamam kalmadı şükür endişelenmeyin :)

İnsallah bende sağlıcakla kavuşurum bebislerime çok korkuyorum

İnsallah bende sağlıcakla kavuşurum bebislerime çok korkuyorum
Canım bende de oldu.10 gündür benimde kesildi.kanama olunca bende hemen gittim her seferinde pruluton depot iğne yaptılar ve serum taktılar onlar azalttı.inşallah bir daha da olmaz.ama sen keseyi görmemişsin o muhtemelen yerleşme kanamasıdır

Kızlar ben de ilk idrarımla test yaptım kocaman bir negatif ki biliyorum tutmuş olsaydı en azından çok çok açık da olsa silik çıkardı yapacak bi şey yok ara verirse hoca spora gidecem 1 ay. Ama inşallah ara vermez

Yaa yapmasaydın keşke.. Doktora söyledin mi? Bence beta yeni yükseliyor olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…