2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

partalina_ partalina_ bi de dün şunu farkettim 2 saat geç koymak durumunda kaldım fitili hemen karnım ağrımaya başladı sancı girdi falan yani resmen fitili falan bıraksam kanamam başlayacak gibi hissettirdi bilemiyorum 🤷🤷

partalina_ partalina_ bi de dün şunu farkettim 2 saat geç koymak durumunda kaldım fitili hemen karnım ağrımaya başladı sancı girdi falan yani resmen fitili falan bıraksam kanamam başlayacak gibi hissettirdi bilemiyorum 🤷🤷
Fitili bırakınca 4-5 gün sonra başlıyor regl yani o ağrı ondan değildir yaa.. bu arada bende de hiç bi ağrı sızı belirti yok sadece acayip bir karın şişliği var.. tutmadı gibi hissediyorum.. ama ufak da olsa bir ümit var işte…

Fitili bırakınca 4-5 gün sonra başlıyor regl yani o ağrı ondan değildir yaa.. bu arada bende de hiç bi ağrı sızı belirti yok sadece acayip bir karın şişliği var.. tutmadı gibi hissediyorum.. ama ufak da olsa bir ümit var işte…
İnşallah seninki tutmuştur 🤲🤲❤️ 2 embriyo transferi oldu demi 🥰🥰

O kadar emek boşa gitti. Neyseki 2 embiryo var ve buda yeniden ilaclar transfer ucreyi derken bir masraf daha. Yas 39 hep bu yuzden acelecigim. yarin doktorum arayacak ona gore bir yol cizicez.

Bundan sonrası senin için çok kolay olsun canım. Kalan embriyoların sayesinde bebeğini kolayca bul ve sağlıkla kucağına al ❤️ Lütfen yaşa takılma. Ben de senin gibiydim. 37 yaşında tüp bebeğe başladım. 41 yaşında hamile kaldım. Her transfer sonrası yaşım geçiyor diye stres yapıyordum. O da bir stres ve yük oluyor. Ekonomik ve psikolojik yüklerin sana yeter. Yaşında hiç bir şey yok çünkü embriyoların var. Takvim yaşı senden küçük olup embriyo elde edemeyenler var.

Biz yeniden başladık🤩
2’sinde çağırdı doktorum kontrol için. Zaten benim rahmim kendi kalınlaştığı için doğal siklus denemiştik. Yine aynısı olacak. Büyük ihtimalle geçen seferkiyle aynı yani olursa 9’unda falan transfer olabilir. Yine aynı heyecan, bu sefer daha az ümitliyim hepsine hazırladım kendimi🤩
😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

Kızlar ben de ilk idrarımla test yaptım kocaman bir negatif ki biliyorum tutmuş olsaydı en azından çok çok açık da olsa silik çıkardı 🤷 yapacak bi şey yok ara verirse hoca spora gidecem 1 ay. Ama inşallah ara vermez 🤲☺️
Kaçıncı günün du hemen ümitsizliğe kapılma bence idrar testinde cikmayipta kanda çıkan çok kişi var

Canım benim de yaş 40. Yıllardır deniyorum ama olmuyor.Tüplerim alındı o yüzden tüp bebekten başka da çarem yok ama , 3 negatif, 1 kimyasal, 1 boş gebelik yaşadım. 3 kere de embriyonun oluşmadığı ya da iyi kalite olmayan Opularım oldu 😣Çok zor seni anlıyorum. Doktor bana da biraz kilo ver dedi ama veremiyorum, 73 kiloyum, boy 170 cm.Yeni bir hastası vardı 40 yaşında ama kız spor hocası ve fizik yerinde.İkizlere hamile.

P Papatya321f ve ozlemgundogdu ozlemgundogdu benim doktorum annenizin, ablanızın, teyzenizin menapoz yaşını öğrenin sizin ne kadar süreniz olduğuna ışık tutabilir demiş bir videosunda. Ben bilmiyorum. Ama siz biliyorsanız belki fayda görürüsünüz.

Bu listeye beni de ekleyebilirsiniz 😊 Yaş 39 hipo hipoyum, 4.tüp bebek deneyimi, 1.tuttu çocuğum var 2.tutmadı, 3. Kimyasal, 4. Tek embriyo transferi yapıldı o da 2.gün embriyosu test günüm 2 Haziran. Tüp Bebek merkezi İrenbe
Benim de tek embriyo transferim oldu, 4.gün embriyosu. Test günüm de 2 haziran 😊 Umarım pozitifleri görürüz 🙏🥰

Kızlar ben de ilk idrarımla test yaptım kocaman bir negatif ki biliyorum tutmuş olsaydı en azından çok çok açık da olsa silik çıkardı 🤷 yapacak bi şey yok ara verirse hoca spora gidecem 1 ay. Ama inşallah ara vermez 🤲☺️
İyi de canım çok erken yapmışsın sen testi. Cumartesi değil miydi transferin? 6.gün daha. Minnoş tutunacak, hcg salgılamaya başlayacak, ilk kana geçecek değer ve anca bir düzeyi geçince idrara geçecek. Bu süreç için 6 gün çok kısa. Boşu boşuna kendini üzme negatif çıktı diye. Üzüntü daha riskli şu an senin için. İçini ferah tut canım.

Erken gebelik testi miydi ?

İyi de canım çok erken yapmışsın sen testi. Cumartesi değil miydi transferin? 6.gün daha. Minnoş tutunacak, hcg salgılamaya başlayacak, ilk kana geçecek değer ve anca bir düzeyi geçince idrara geçecek. Bu süreç için 6 gün çok kısa. Boşu boşuna kendini üzme negatif çıktı diye. Üzüntü daha riskli şu an senin için. İçini ferah tut canım.
Yok yok üzülmedim kendimi hazırlamıştım zaten yapacak bi şey yok bidahakine çift koydururum ikiz olur napalım 🤭🤭☺️

Bence kendini çok fazla dinliyorsun. Olsa da olmasa da aynı şeyler olacak bence. En azından benim tecrübem öyle. Bir çok insan da regl olacağım diye diye hamile olduğunu öğreniyor. Tersten hamileyim diye şikayet sıralayıp negatif sonuç alabiliyor. Su akacak yolunu bulunacak yakında.. x

X