2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Anladim canim ve senin bu sekilde tuttu. Yarin arayacakmis acaba gidip yanindami konussam doktorla.
Sorarsın canım böyle birşey duydum siz yapıyor musunuz bana uygun olur mı diye en iyisini doktorun bilir zaten Umarım bir sonrakine hayırlı güzel haberlerle geleceksin

Anladim canim ve senin bu sekilde tuttu. Yarin arayacakmis acaba gidip yanindami konussam doktorla.
Merhaba ben de tecrübemi sizinle paylaşmak istiyorum. Benim iki kez doğal siklus başlandı. Düzenli adet gördüğüm için. İlkinde yumurtlama başladığı için ertelendi maalesef, sonraki adete kadar climara bant kullandım. Sonra tekrar doğal siklus başlandı ve bu kez transferim oldu. Transfer öncesinde hangi gün hangi ilaçlara başlamam gerektiği söylendi. Hepsini günü gününe ve saati saatine kullandım.

Canım hangi ace plus selenyum kullandın birçok marka var resmini atarmısın ? Başka hangi vitaminler takviyeler aldın ? Bende iki negatif sonrası yeniden başlıyorum bir ay sonra tabii önce opu ve genetik sonuç olumlu gelirse transfer süreç uzun ama …
Bunlara opu öncesine kullandın mı ?

Opudan önce başladım 3 ay öncesi çok iyi olur yumurta kalitesi için ama o kadar vaktiniz yoksa da hemen başlayabilirsiniz. Koenzim Q10, melotonin ( büyüme hormonu oldg için rahme de yumurtaya da iyi geliyor) , bromelin ( bunu transferden önce kullandm ananas yemeyi öneriyorlar ya onun kapsülü), ace plus selenyum, d3k2, metil formda tolik asit ( diofol kullandım). Aklıma gelenler bunlar biraz masraflı ama kullandığımız 1-2 iğne parası bence kullanmakta fayda var ama benim başka transferim olmadığı için kullanmasam da olur muydu bilemiyorum tabi ki. Ama bi arkadaşım mesela çok fazla denemesi var takviyelerden sonra pozitifi gördğğünü söylemişti

Seni çok iyi anlıyorum yaş olunca insan daha bir tedirgin oluyor. Ama lütfen kendini üzme ben geçen sene bu yaş konusuna o kadar takmıştım ki resmen beynimle yumurtlamamı baskıladım. Fshım yükseldi. Psikoloji çok önemli bu işlerde. İnşallah en yakın zamanda bebeğin sağlıkla sana gelsin

Cok dogru söylüyorsun iyi bir sekilde hazirlanicam. Sporumu yapip kilo vericem. Kendi halime donucem hic olmamis gibi

Teşekkürler, yazdıklarını listeleyip yarın alıp başlayım hemen

Haklısın ben de 2019’dan beri uğraşıyorum. O kadar haklısınki ham maddi , hem manevi olarak çok yoruyor bu süreçler, inşallah birgün bebeklerimizi kucağımıza aldığımızda unutacağız hepsini. Burda bir sürü örnek var 3.-4. de pozitif yakalayıp bebeğini kucağına alanlar var. İnşallah olacak bir gün

Çok teşekkür ederim bakıcam yazdığına D vitamini de çok önemliymiş, onuda halledicem. Çok teşekkür ederim bol bol dua et olsun inşallah bu sefer

Peki sonuc nasil oldu ?

Umarim cok yakin olsun o gunler cok yoruldum.

Kızlar bende de iki gündür lekelenme var bi kahverengi geliyor bi pembe doktoru aradım çok gelmediği sürece adet bezi dolduracak kadar değilse korkma dedi ama ben baya korkuyorum 2 gündür sizde de oldumu

gumy canım bu takviyeleri hergün mü kullanıcaz ? Sen nasıl kullandın ?
Evet canım her gün kullandım antioksidan olanları mesele melotonin kullandım bitti sonra bromelain e geçtim o biterse alfa lipoik asit olabilir. Ama omega 3 ve ace plus selenyum hep. Zaten başta saydığım antioksidan olanları transferden sonra kullanmamamız gerek transfer gününe kadar. Bi eczaneden de destek alın Onlar daha doğru bilgi verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…