2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

15.42 ye düşmüş. Kismet değilmiş
Çok üzüldüm canımm artar diye umut ediyordum ya eğer reglin düzenliyse doğal transferi de sorar mısın doktoruna ? Çok daha az ilaç kullandırdıkları için hem maddi hem de az iğne yapma konusunda avantajlı olabilir.

Aşağı yukarı ne kadar bi ücreti oluyo yeniden transfer yaptırmanın?

Duygularını çok iyi anlayabiliyorum Sağlıksızdı , vücudumuz kabul etmedi. Hayırlısı oldu böyle düşün. Yeniden olduğunda sağlıklı olacak inşallah
Canım sen nasıl bir süreç düşünüyorsun daha önce yazdıysan kaçırmış olabilirim görüştün mü doktorunla

Canım sen nasıl bir süreç düşünüyorsun daha önce yazdıysan kaçırmış olabilirim görüştün mü doktorunla

Biz yeniden başladık
2’sinde çağırdı doktorum kontrol için. Zaten benim rahmim kendi kalınlaştığı için doğal siklus denemiştik. Yine aynısı olacak. Büyük ihtimalle geçen seferkiyle aynı yani olursa 9’unda falan transfer olabilir. Yine aynı heyecan, bu sefer daha az ümitliyim hepsine hazırladım kendimi

Duygularını çok iyi anlayabiliyorum Sağlıksızdı , vücudumuz kabul etmedi. Hayırlısı oldu böyle düşün. Yeniden olduğunda sağlıklı olacak inşallah

2020 temmuzda evlendim. 1 ay sonra hamile kaldim dusuk oldu. 4 ay sonra yine hamile kaldim yine dusuk oldu. Nedenini araştıralım derken tup bebek uğraşında buldum kendimi. Denedik olmadi. 3 ay sonra bir daha denedik yumurta cikmadi. 3 ay sonra ozelde deneyelim defik. Lenfosit aşısı lipit serum rahime cizik derken hersey yapildi. Yine denedim yine tutmadi 2 embiryo birde daha güçlü olurlar tutunurlar dedim yine olmadi. Simdi 2 embiryo kaldi onlari deneyecegim 1 aya. Cok yoruldum yine vazgeçmedim. Ama bazen ben ne yasiyorum böyle diyorum. 2 yillik evlilikte bunlari yasadim.

2020 temmuzda evlendim. 1 ay sonra hamile kaldim dusuk oldu. 4 ay sonra yine hamile kaldim yine dusuk oldu. Nedenini araştıralım derken tup bebek uğraşında buldum kendimi. Denedik olmadi. 3 ay sonra bir daha denedik yumurta cikmadi. 3 ay sonra ozelde deneyelim defik. Lenfosit aşısı lipit serum rahime cizik derken hersey yapildi. Yine denedim yine tutmadi 2 embiryo birde daha güçlü olurlar tutunurlar dedim yine olmadi. Simdi 2 embiryo kaldi onlari deneyecegim 1 aya. Cok yoruldum yine vazgeçmedim. Ama bazen ben ne yasiyorum böyle diyorum. 2 yillik evlilikte bunlari yasadim.

Dogal transfer hakkinda bilgim yok. Aciklarmisin canım ne kadar suruyor

Aaa ne güzel kaçırmışım ben. Hadi bakalım en azında tutunmak için çaba sarfettiğini biliyoruz İnş bu kez olur canım transferden önce hatta şimdiden ace plus selenyum kullanmaya başlayabilirsin. Bir embriyoloğun eğitiminde öğrendim ben takviyelere de yüklendim biraz. Bilgin olsun D vitamini de gidip doktoruna yazdır depo şeklinde kullan. Tutunmayla alakası oluyormuş

Dogal transfer hakkinda bilgim yok. Aciklarmisin canım ne kadar suruyor
Canım normalde estroferm verip yumurtlamayı baskılayıp rahmi kalınlaştırıyorlar o ilaçla ama doğalda kendi yunurtlamanı kan tahliliyle kontrol ediyor sürekli doktor için biraz daha meşakatli yumurtladığın için otomatikmen rahmin kalınlaşıyor ben nar suyu da içtim her gün. Yumurta çatlayınca progestana başlıyorsun 5 gün sonra da benim 5. Gün embriyom transfer edildi. Hiç iğne vs kullanmadım. Böyle bir süreç canım. Ama bana doğal yapmayacaktı o sıra estroferm bulunmadığı için tedaviyi değişti ben üzülmüştüm ama daha rahat geçirdim süreci

Anladim canim ve senin bu sekilde tuttu. Yarin arayacakmis acaba gidip yanindami konussam doktorla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…